Skocz do zawartości

norbertg

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez norbertg

  1. O właśnie o takie uspokojenie mi chodziło :) Któryś z Inteli w Dellach jest jednordzeniowy - rozumiem że android poprawnie wykorzystuje wielordzeniowości i te rdzenie mają sens. Z tym 1 GB RAMu też gdzieś czytałem że to wymagane minimum. Ok. Serdeczne dzięki za podpowiedź, poszukam info o GPS.
  2. Dzięki za odpowiedź ale miałem nadzieję na jakąś ocenę wydajności - potrafię używać filtrów na ceneo - nie potrafię natoamist ocenić procesora i układu graicznego. PS. Lenovo to chińska marka.
  3. Witam serdecznie, planuję zakup pierwszego tabletu - mam już pewien obraz sytuacji ale z racji tego że nigdy nie korzystałem z takiego urządzenia nie mam większego pojęcia o tym co kupić. Znam oczywiście zasadę że najlepiej kupić najbardziej wypasiony sprzęt bo wtedy wszystko działa ale nie to jest moim celem. Moje wymagania: wyświetlacz 7" z rodzielczością wyższą niż 1024x768 (już tej rozdzielczości nie biorę pod uwagę) wydaje mi się że matryca IPS będzie najlepszy wyborem obowiązkowo 3G / LTE oraz GPS chciałbym także aby był to tablet z androidem i dość długo pracował na baterii Reszta specyfikacji jest poza zasięgiem mojej aktualnej wiedzy. Moje wymagania: zastosowanie - GPS do auta, przeglądanie internetu, wykorzystanie w podróży do rezerwowania hoteli może też okazjonalnie obejrzenia filmu, czytanie PDFów i innych ebooków (PDFy to głównie komiksy w pełnym kolorze), obsługa aplikacji c:geo , mapy google , booking.com , couchsurfing cena w granicach 600 zł. Dla ułatwienia poszukałem trochę wiedzy i trafiłem na dwa urządzenia które (przynajmniej teoretycznie) powinny spełnić te wymagania: 1. NavRoad NEXO EVO 7" 3G 2. Lenovo S5000 3G Ten pierwszy jest znacznie tańszy jednak producent to zupełnie obca dla mnie firma, z Lenovo mam doświadczenie z komputerami w pracy ale czy ich tabelty są dobre nie wiem (czytałem dobre opinie o Yoga więc może inne też są OK.). Czytałem jakieś recencje ale benchmarki nic mi nie mówią, opinie typu "za słaby do grania" niewiele mi dają bo grać nie zamierzam, ale czy wystarczą np. do płynnego przeglądania dużo ważących PDFów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...