Jump to content

PaKr

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About PaKr

 • Rank
  Newbie
 1. Wielkie dzięki. Może to zabrzmi głupio, ale jak zalogować się na router. Jak już powiedziałem nie znam się zbytnio na komputerach :)
 2. Postaram się dodać tutaj bo nie wiem jak wkleić plik notatnika. Proszę bardzo. Addition.txt FRST.txt
 3. Okej zeskanowałem i chcę to usunąć ale pojawia mi się coś takiego (w zał.). Wyczytałem w internecie że jest to porblem z ruterem albo modemem. Jakieś rady ? Mógłbym prosić o jakieś rozwiązanie, ponieważ ten problem jest naprawdę natrętny.
 4. Ok dobra przepraszam włączyłem drugi raz i widzę że potrwa to trochę dłużej (:
 5. Dobra SpyBot nic nie znalazł.
 6. Microsoft Security Essentials CCleaner nic nie znajduje tak samo anytwirus.
 7. Witam, z góry chciałbym przeprosić jeżeli powtarzam temat, jestem tutaj zupełnie nowy i szukam pomocy. Mianowicie od paru dni na przeglądarce google chrome od czasu do czasu przy wchodzeniu w nowe strony itp. pojawia mi się w nowym oknie strona adultcameras.info. Jest to bardzo niezręczne, zwłaszcza jeżeli ktoś przebywa obok mnie oraz zwyczajnie denerwujące. Bardzo prosiłbym o wytłumaczenie, tak "na chłopski rozum" ponieważ żadnym specem od komputerów nie jestem. Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.