Jump to content

majestatycznyJeż

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

majestatycznyJeż's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam, złożyłem taki oto zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/NS0tPn/ Komputer przeznaczony do gier, oraz grafiki 3D Zwracam się z prośbą o ocenę zestawu, jakiekolwiek uwagi oraz zastrzeżenia są mile widziane. Dzięki. Pozdrawiam. PS:Pytanie dotyczące Coolera: czy jeżeli przez najbliższy rok nie planuję podkręcać procesora, jest on zbędny i jego brak nie zaszkodzi obecnemu zestawowi? i czym grafika MSI Gtx970 różni się od Zotac Gtx970 w praktyce? ponieważ rozważałem obie te grafiki podczas tworzenia zestawu.
  2. Witam, złożyłem taki oto zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/EXAJzK/ Jedynie czego potrzebuję to dobrej grafiki, w cenie 1000-1200. Jestem zwolennikiem produktów od nVidii, dlatego wolałbym propozycje z tą firmą związane. Dzięki. Pozdrawiam.
  3. oprócz grania, zaczynam przygodę z grafiką 3D i animacją, wydaje mi się że i7 jest nieodzowny w tym przypadku.
  4. Witam,złożyłem zestaw PC, i proszę was o ocenę, wskazówki i zastrzeżenia (ogólnie czy ten zestaw wygląda sensownie): http://www.morele.net/inventory/info/mz6Kmj/ System operacyjny posiadam. PS: jeżeli chodzi o grafikę, ostatnio jest wokół modelu gtx970 wiele szumu, jednak wiele osób mimo wszystko w tym przedziale cenowym ten model proponuje, co o tym sądzicie? Dzięki i Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.