Jump to content

DaZz007

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DaZz007

 • Rank
  Newbie
 1. Kupiłem dzisiaj 2 x SilentiumPC Mistral 120mm. Niestety śrubki są za grube do obudowy (co jest beznadziejne, bo to ten sam producent) i bardzo krótkie (0,6 cm - dla porównania do standardowych wentylatorów w obudowie użyto 2 cmetrowych śrubek), przez co montaż na górnej ściance jest wręcz nie możliwy, bo nie można przykręcać tego od strony ściany obudowy. Muszę znaleźć jakieś odpowiednie długie i cieńsze śrubki do tego.
 2. Wentylatory pracują. Ciężko mi stwierdzić, czy te wydmuchy są wystarczająco silne, bo nie mam porównania. Reagują na przełącznik (3 tryby: low, high, off). Filtry jak nowe (komputer mam od czwartku). Jakie wentylatory polecacie?
 3. 2 x standardowe fabryczne 120. Jeden z przodu, drugi z tyłu. W tej obudowie jest regulator prędkości tych wiatraków i jest ustawione na "High".
 4. Witam, Parę dni temu kupiłem cały nowy sprzęt, w tym GTX 970 G1 od Gigabyte. Do jego przetestowania wykorzystałem Far Cry 3. Po jakichś 4 godzinach grania nagle zaczęły wyskakiwać mi artefakty. Dotykam obudowy (Silentiumpc brutus m25) a ta po stronie karty bardzo gorąca. Odpaliłem później GPU-Z i zacząłem obserwować temperatury. Po jakimś czasie, przy zamkniętej obudowie, temperatura doszła do 78 stopni (a widziałem w artykułach, że temperatury w stresie od 60-65 stopni co mnie trochę zmartwiło). Wiatraki kręciły się na 70 kilka procent (nie pamiętam dokładnie). Zdjąłem obudowę i wtedy temperatura utrzymywała się na poziomie 65 stopni. Grając np. w Counter Strike, przy zamkniętej obudowie temperatury mam na poziomie 65*, jak zdejmę obudowę to poniżej 60. Czy to może być wina karty czy może obudowy i jej przewiewu, czy far cry 3 ma tak do siebie, że zamęcza kartę? Dlaczego przy tak wysokiej temperaturze wiatraki nie kręcą się na przykład na 100%?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.