Jump to content

krochmalak

Użytkownik
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krochmalak

 1. chciałbym dowiedzieć się nieco na temat monitorów z funkcją 3D, rozumiem, że technologie 3D w grach zapewniają sterowniki, rozumiem, że większość gier teraz jest obsługiwana w tym trybie dzięki zaopatrzeniu się w sterowniki a nie z samej możliwości zaznaczenia takiej opcji oryginalnie w grze, takie podstawowe pytanie nasuwa mi się zatem; - czy granie w takim trybie zakładając, że wszystko elegansio widać w trójwymiarze, to czy perspektywa postrzegania obiektów na ekranie jest inna niż jakbym widział normalnie? - jak maja się FPS'y, rozdzielczość i cały szereg innych do gry w tym trybie - mam na myśli czy w znaczący sposób spada, czy może pozostaje bez zmian, - polecane monitory w tym trybie do 3 tys. zł.?
 2. jakieś godne polecenia? pisałem na początku o tym zakrzywionym monitorze od Samsunga, ciągle bardzo podoba mi się ten monitor i ostatecznie chciałbym zamknąć tą kwestie, czy jeśli go nabędę, to jest możliwość, że będę mógł nie wykorzystać w pełni zasobności jednostki, monitor jest 4k - mógłbym dołożyć dwa GTX 980 i co myślicie?
 3. najpewniej dzisiaj zamówię tego kompa u BlackWhite z tym, że jeszcze chciałem poradzić się co do dysków, widziałem fajne sdd z tym, że kupić dwa ssd czy jeden zwykły?
 4. gdzieś czytałem, że takie czekanie na nowości może nie mieć końca, bo zawsze coś nowszego wychodzi wkrótce a ja mam ochotę zrobić nowy temat, napisać, że wyśle sto zeta komuś, kto złoży mi kompletny sprzęt, - jeszcze trwam w nadziei na polubowne dogadanie się.
 5. z każdą kolejną odpowiedzią tutaj mam ochotę podnieść pułap do 10tys. za jednostkę - tylko mi pomóżcie tak żebym nie żałował a był dumny.
 6. poczytałem nieco i dowiedziałem się o technologi 4k - i że opiera się właśnie na 27" monitorach, co Ty na to?
 7. raz a dobrze' źle to ująłem, miałem na myśli, że tak jak rozwój sprzętu do gier; kart graficznych i reszty podzespołów ciągle się zmienia tak masa nowych produkcji ciągle się pojawia, która potrzebuje jednak tego zapasu i tak widziałem, że gry potrzebują nawet 3.8GB z 4GB dostępnej pamięci grafiki. miałem pewną przerwę od bycia eloGamerem ale jeśli pytasz czy będę potrzebował wysoki FPS, to podsyłam losowy filmik z WoW'a i własnie w płynność w takich momentach oczekuje najbardziej. Oraz takie pytanie, które nasunęło mi się czy i kiedy warto myśleć o 2 kartach graficznych? Czy jeśli teraz kupiłbym GTX 980 albo TITANA a później dołożył coś nowszego, to miałoby to większy sens i wpływ na polepszenie osiągów?
 8. jeśli będę musiał kupić TITANA X, to go kupie, nie chce iść na kompromisy ale z drugiej strony chciałbym ten monitor, który podałem - pytanie do ekspertów, czy taki monitor to nie wykorzystanie podzespołów ze względu na to, jak to określiliście, 27" i FHD to shit? - Celuje w takie gry jak World of Warcraft, PES 15, czy ten Wiedźmin 3, Skyrim ale na pewno nie będę nigdzie strzelał w jakiś BF4 czy FarCry4. tylko nie mówcie, że pakowanie tyle hajsu na gry tego typu, to jak kupna Ferrari a jeżdżenie 20/h, chce się za to zabrać raz a konkretnie.
 9. Witam, sprawa wygląda następująco: Chciałbym złożyć komputer do gier za ok. 8000zł. Kilka ważnych spraw jakie chce wziąć pod uwagę w złożeniu tego komputera to - mieszkam w Londynie,- z tego co mogłem poczytać i się dowiedzieć w Polsce może być trudno o konkretne wydajniejsze np. ramy niż poza granicą, - po zaznajomieniu się nieco z tematem muszę wziąć pod uwagę również monitor i pytanie czy ten będzie odpowiedni: 27" SD590C Curved Full HD LED? - widziałem opinie, że karta graficzna GeForce GTX Titan wcale nie musi być lepsza od tych z pułapu za 2.500zł, ta sama kwestia ma się do procesora, gdzie i7 wcale nie musi być lepsze od dobrej i5, albo że i7 wcale nie nadaje się do gier. Jak również że zakup karty, która ma np. 6gb wcale nie musi być lepsza od tej, która ma 2GB - biorąc pod uwagę architekturę tych kart, które przekładają się na ogólną wydajność. To właściwie główny powód dla którego zdecydowałem się napisać do was, nie liczba zdobi wydajność - o tak bym to ujął. Wiem, że po tym będzie gorąco ale te opinie biorę z najpopularniejszych z for dla tego jest okazja się wykazać. - kolejna kwestia, to czy zamówienie takiego komputera w Polsce jest dobrym pomysłem?czy po zebraniu opinii co powinienem kupić po prostu zamówić sobie samemu i poskładać go w Londynie? - gdzie mimo jak wcześniej wspomniałem jest ewentualna możliwość na bardziej wyszukane komponenty. - w oparciu o opinię można by powiedzieć, że nie ma sensu czekania na super nowe nowinki tylko branie tego co jest już dostępne ale mógłbym nieco dołożyć jeśli jakaś karta graficzna albo inna część znacznie przyczyniła by się do poprawy wydajności 300-500zł w tą czy tą to pal licho. - nie jest istotny wygląd ani to jak głośno będzie działał ten komputer, - rozumiem, że dysk ssd jest rzeczą podstawową i choć sam komputer ma być pod gry, to nie z pewnością nie będę potrzebował 2T dysku. - jeśli ktoś może mi powiedzieć, to w jakie łącze internetowe powinienem się zaopatrzyć bez wstydu, obecnie mam 2mb jak sprawdzałem na speed teście downloadu. Będę na pewno chciał kupować gry z Origin. - system operacyjny zakupiłbym już sam, kwestia tylko czy mógłbym jakoś ominąć korzystanie z tej 8 rozumiem, że system umożliwia podpięcie więcej ramu etc. ale po moich doświadczeniach z nim bardzo chciałbym uniknąć korzystania z niego na co dzień. - ostatnia rzecz, która interesuje mnie pośrednio ale że spotkam tutaj doświadczoną kardę, to zapytam: słuchawki godne polecenia. Miałem kiedyś słuchawki do grania, ale po kilku godzinach grania wolałem grać bez głosu - tak były niewygodne. Słuchawek nie wliczamy w łączną sumę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.