Jump to content

ketonek

Stały użytkownik
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1429 profile views

ketonek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Nie znalazłem wersji 14 cali z możliwością wrzucenia modemu 😞
 2. Bardzo fajny natomiast prosiłbym o jeszcze kilka propozycji
 3. Word, Excel, konferencje, tworzenie dokumentów, bardzo dużo maili. Nic szczególnego jeżeli chodzi o wydajność.
 4. Hej, poszukuję lapsa 14 cali z zbudowanym modemem 4g. Prosiłbym o propozycje w cenie z tematu(pomiędzy 4 a 6k). Z zainstalowanym systemem windows 10. Dość istotna jest w miarę mocna bateria.
 5. 1. Jaki jest dostawca? Orange 2. Jaki internet masz radiówka/vdsl, adsl/ kablówka/ światłowód? Lte 3. Jaka kwotę możesz przeznaczyć na zakup router-a lub innych urządzeń omawianych w zagadnieniu? Im mniej tym lepiej 4. Jakiej powierzchnie przybliżona ma budynek/dom w którym ma być internet oraz czy ma być internet na kilku kondygnacjach (najlepiej dać rysunek, żeby zobrazować gdzie ma być router i gdzie ma dotrzeć sygnał)? 20mkw 5. Ile jest ścian od routera do miejsca gdzie ma dotrzeć sygnał wifi i z jakiego materiału są zrobione? I strop wełna + regips 6. Ile urządzeń będzie obsługiwać router? 20 7. Jak bardzo obeznany jesteś w sieci (inne urządzenia można polecić jak ktoś się zna i siedzi w sieci, a inne są do podstawowych użytkowników?) Średnio. Główny router Huawei 535, dodatkowy router tylko i wylacznie do obsługi około 20 urządzeń automatyki domowej. Wystarczy 2.4ghz
 6. Mam główny router Huawei 535, i teraz za dużo urządzeń podpiętych i chce odciążyć router dorzucając ap który weźmie na siebie kilkanaście urządzeń na 2.4GHz. Podłączony przewodem do głównego routera.
 7. Jaki router(działający jako AP)/AP kupić, podłączone kilka-kilkanaście urządzeń IOT, starczy 2.4GHz kupić? TL-WR940N, TL-WR841N czy coś innego?
 8. Wg informacji na necie HP 107a można podłączyć do windowsa xp, ktoś ma jakieś spostrzeżenia?
 9. Hej, muszę kupić drukarkę która będzie niezawodna(acz drukowanie maks 100-150 stron miesięcznie). Zwykły laser mono, natomiast żeby to działało pod Windowsem XP. Ktoś coś poleca?
 10. No to do sklepu po izopropanol. Ewentualnie biały denaturat. Pomysł ze zmywarką jest iście debilny.
 11. A ja odpowiem trochę inaczej. Karta nie jest nowa, prawdopodobnie jak wykręcisz na maksa to będziesz miał jakiś tam przyrost klatek, ale niestety zwiększa się prawdopodobieństwo zniszczenia karty(prawdopodobnie nie zmieniałeś pasty pod radiatorami, termopadów na sekcji zasilania etc). Na moje warto się zastanowić czy dla 5-6 klatek warto stracić te 4-5 stówek za ewentualne zepsucie karty(najwyżej Forest będzie miał co robić:) ).
 12. Się podepnę, https://www.x-kom.pl/lista/pwv4knfj4 Czy coś zmienić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.