Jump to content

Setnik

Stały użytkownik
 • Content Count

  672
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Setnik last won the day on January 13

Setnik had the most liked content!

Community Reputation

48 Pozytywna

About Setnik

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław, Poznań

Recent Profile Visitors

2070 profile views
 1. Mi osobiście bardzo się podoba ten model, lecz praca chłodzenia wiele pozostawia do życzenia. (ponoć to przypadłości konkretnej sztuki, lecz za tą cenę nie powinno mieć to miejsca) Najważniejsze że jesteś zadowolony z zakupu. I w celach jakich go zakupiłeś spełnia swoje zadanie. Pozdrawiam
 2. http://forum.pclab.pl/topic/1189112-Windows-7-Image-Updater-Automatyczny-aktualizator-obrazu-Windows-7-dla-nowych-maszyn-SkyKabyCoffee-Lake-Ryzen-Threadripper/ Tego spróbuj powinno pójść
 3. Jak masz internet podpięty do komputera? kabelkiem? Jeśli kablem ogranicz kartę sieciową do wartości 100MB
 4. Plan zasilania w panelu NV oraz w Windows zmień na wysoką wydajność.
 5. W 10 ma taki bonus w postaci wywalania sprzętu który uzna za niekompatybilny, najpierw podmieni sterownik po czym wyłączy sprzęt który nie działa. Wymuś sterownik producenta układu i powinno działać poprawnie.
 6. Nie ta cena 4200zł raczej nie kosztuje i nie jest to ultrabook. :)
 7. https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/18511 łap puki są jeszcze za 3999
 8. https://www.purepc.pl/notebooki/test_asus_fx505du_z_amd_ryzen_7_3750h_i_geforce_gtx_1660_ti masz test tego Asusa z AMD Jeżeli będziesz wykorzystywać grafikę do renderowania to zdecydowanie lepszą opcją jest nowsza grafika, jeżeli procesor to w tym wypadku Intel ma więcej rdzeni/wątków.
 9. Wybierz ten z lepszą matrycą, o ile pamięci i dyski można wymienić w miarę możliwości, to matrycy już nie ma jak bez utraty gwarancji. Dla programów graficznych istnieje możliwość skorzystania z integry Intela w celu przyspieszenie obliczeń. Asus w nowych wersjach zawalił chłodzenia i laptopy grzeją się dość mocno, test jest na Purepc.
 10. Bardzo proszę, jak już znajdziesz odpowiednią kartę to do obudowy trzeba kilka wentylatorów by zapewnić odpowiednią cyrkulację, wtedy wentylatory na karcie będą się sporadycznie włączać :) Doczytałem to już masz w obudowie odpowiednie wentylatory. Wersja obudowy z C ma dodatkowo wyjście na panel USC 3.1 Type C.
 11. Dobra, źle Cię zrozumiałem. Przy karcie AMD Dynamic Switchable Graphics odpowiednik optimusa w laptopach. A tu wątek o tym co chyba Cię interesuje https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-hardware/enable-intel-hd-graphics-and-nvidia-gpu/80a5461c-5684-4483-b7a7-35f240a86fb4
 12. Ten punkt występuje w wszystkich cywilnych płytach pod Intela, jeżeli ma być jego brak pozostaje Ci HEDT lub z AMD po wyjściu X570.
 13. Podmienia Ci sterownik na MS wejdź do sterownika karty i zmień na producenta sprzętu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.