Jump to content

Setnik

Stały użytkownik
 • Content Count

  936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Setnik last won the day on September 26 2020

Setnik had the most liked content!

Community Reputation

76 Dobra

About Setnik

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław, Poznań

Recent Profile Visitors

3008 profile views
 1. Na płytach MSI możesz ustawić stałe napięcie układ EDC i tak reguluje sobie względem zapotrzebowania. To co ustawiasz to jest napięcie maksymalne.
 2. Karta wymaga dwóch wtyczek zasilania 8 pin więc je podłącz i będzie działać
 3. https://www.guru3d.com/files-details/forceware-53-04-win2000%7Cxp-whql.html
 4. Jeżeli masz dużą obudowę i kasę na to to celuj w coś https://www.x-kom.pl/p/591461-chlodzenie-procesora-be-quiet-pure-loop-360mm-3x120mm.html#Opinie
 5. Obstawiam nowszy procesor, lecz do niego koniecznie musi być chłodzenie wydajne. Do tego gdy go sparujesz z kartą RX, będziesz mieć dodatkowe profity z tego rozwiązania lecz trzeba poczekać na testy.
 6. Odwróć zasilanie, prawdopodobnie nie masz poprawnego uziemienia.
 7. Co do płyty to ja bym stawiał jednak na X570, ze względu większej ilości linii PCi-E 4.0. Płyty B550 mają PCi-E tylko dla grafiki i jednego slotu M.2. Jeśli nie będziesz rozbudowywał platformy o dodatkowe urządzenia to B550 jest wystarczające.
 8. Sprawdź czy masz nie spuchnięte kondensatory na płycie głównej to najczęstszy objaw.
 9. Wyłącz w biosie oszczędzanie energii i zainstaluj nowe sterowniki do płyty głównej, potem wybierz tryb zasilania amd balanced power plan
 10. Akurat Asrok B350 nie lubi się z Patriot Viper.
 11. Problemem jest ustawienie w bios / uefi csm. Ty pewnie masz uefi, a do starszych urządzeń trzeba csm. Starsze płyty miały ustawienie uefi legacy i na ty ustawieniu działało ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.