Skocz do zawartości

Awernes

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Awernes

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam Zgodnie z tym twierdzeniem, to w przypadku jednego dysku SATA2 i pomimo płyty nie obsługującej SATA2 to warto jednak ustawić dysk w tryb SATA2 ze względu na lepszą przepustowość :> Mam racje ? Czy też kontroler jednak nie ma przepustowości tych 300MB/s w kierunku dysku? (a jedynie maksymalnie 150MB/s) Ale z drugiej strony prosta arytmetyka: 1.5Gbps = 1536Mbps=192MB/s Co oznacza że mamy jakies 42MB/s większą przepustowość. Chyba że się mylę? BTW: mam płyte Abit nf-7 i jeden dysk Samsung 2004C SATA2 (reszta dysków jest na EIDE)
  2. Witam Mam taki mały problem z moją nagrywarką Combo, mianowicie pewnego razu podczas nagrywania nagle został wyłączony prąd. Od tamtego czasu nagrywarka działa prawie dobrze, gdyby nie to że nagrane płytki nie da się otworzyć(ale inne połytki dobrze odczytuje). Gdy nagrywam (Nero) to nie ma problemów, wszystko jest ok, ale już veryfikacji nie przechodzi. Wie może ktoś jak, co, gdzie, z czym zrobić aby to naprawić??? nie chce wydawac tych 170zł na nową nagrywarke DVD. pOzdrawiam MarekP.
  3. Ello, a ja mam takie pytanko Czy ta płyta obsługuje NCQ ??? bo przymierzam sie do nowego dysku i nie wiem czy warto kupować dysk z takim bajerem. :)
  4. Ello Kolega ma już od dwóch miesięcy L72S+ : http://sklep.proline.pl/shop.php?prodid=48...1375f4c3732532b Smużenia nie widać, ale problem może być z wypalonymi pikselami, mianowicie świeci mu jeden subpiksel STALE na zielono, taki mały paproch.... podobno sie już przyzwyczaił, ale dla mnie jest on widoczny i denerwujący :) pOzdrawiam MarekP
  5. Witam, A może ktoś doradzić jaki monitor się nadaje do następujących zastosowań: a) Programowanie - w tym miejscu wydaje mi się że im większa rozdzielczość tym większy workspace i tym lepiej sie programuje... oczywiście pod warunkiem że czcionka będzie odpowiednio czytelna B) filmy/gry - ponieważ nie samą pracą człowiek żyje to monitor bedzie zastosowany do gier i filmów :) Najwięcej obaw mam w kwestii rozdzielczości: czy ktoś pracuje na LCD 19" na 1600x1200 ?? Czy może powiedzieć jak z odczuciami. A może to za duża rozdzielczość i 1280x1024 wystarczy do programowania..... próbowałem w tej niższej rozdzielczości pracować na 17" i dosłowanie szlag mnie trafiał, wszystko w windowsie jakieś małe. Zresztą za każdą radę byłbym wdzięczny :) pOzdrawiam MarekP.
  6. Witam Tak się trochę zastanawiam nad tym jaką gwarancję ma Miro. Bo cena około 1400zł za monitor z taką matrycą trochę mało. Próbowałem znaleść informacje o gwarancji jaką daje, ale wiem tylko że jest to 3 lata gwarancji w zewnętrznym serwisie, ale jakiego typu ona jest? nie wiem..... Pytanie brzmi: Czy warto?
  7. Witam Tak się od jakiegoś czasu rozglądam za jakimś tanim monitorem 19" do grania/filmów. Ostatnio zwrócił moją uwagę ten monitor: http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4859...f31395f42393041 Wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem, pozatym cena też jest niczego sobie.... wiem Samsung 913N jest pewnie lepszy.... ale i droższy o jakieś 200zł, a ja szukam takiego monitora do max 1400zł (ABSOLUTNE MAX) :-) BTW: znalazłem jeszce taki link do forum.... ale nie jestem w stanie wywnioskować czy to jest dobry czy nie http://forums.extremeoverclocking.com/arch...p/t-177285.html pOzdrawiam MarekP.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...