Jump to content

AudiAWX

Stały użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About AudiAWX

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 04/13/1978

Recent Profile Visitors

2127 profile views
 1. Najlepsze dyski to slc później mlc i ostatnie to tlc najkrótsza gwarancja i żywotność. Tak po łepkach i na skróty. Ogólnie mx500 to dobry SSD ale nie najlepszy więc chcesz to kupuj. Są mx500 M2 i sata jak coś.... http://www.crucial.com/usa/en/storage-ssd-mx500
 2. Pod noctue właduje prawie każdy ram a Pro 3 już nie tak prosto.
 3. Akurat ruszanie na ręcznym to dobry pomysł na sprawdzenie ... Ale czego to się domyślajcie dalej.
 4. Xiaomi A1 czysty android i ogólnie super parametry może nie wszystkie jak chcesz ale...
 5. Jako nawigacja najlepszy NaviExpert Natomiast do blokowania wszelakich reklam Adguard ale ze strony producenta bezpośrednio. Do chrome za free a do aplikacji trzeba już wykupić i są bez reklam. Co do office to i tak najlepszy WPS Office. Chinczyki pobili wszystko.
 6. Kumpel z ubezpieczeń mówi że wszyscy młodzi walą do Gefion po OC bo dostają za 600zł https://najtaniejuagenta.pl/oc-ac-gefion-insurance/
 7. Nowy też może być ciekawy. Mam Octavię 2 i się po latach okazało że klapa spawana a mam z salonu. Dwa firmowy Transit po najeździe na mały kamyczek bokiem szpachla na pół auta była fabrycznie, a też od nowego na firmie. Jakaś pomsta w tych polskich cebulowych salonach. Najgorsze że nic nikomu nie zrobisz. Teraz nawet po salonach chodzę z miernikiem lakieru i innym też tak radzę.
 8. Millers jak Millers ale fanatyków Motula nie rozumiem.
 9. Wszystkim jeżdżę na Valvoline MST 5w40 lub 5w30 i gitara , do tego od czasu do czasu LM i z żadnym autem nie mam silnikowo problemów. Teraz testuje jakiś Millers bo mi polecono i chyba przy nim już zostanę bo cicho spokojnie i zaworów na starcie tak nie słychać jak na Szaystrolu.
 10. Jak pyli to i dobrze hamuje.
 11. Dieselgate w telefonach https://youtu.be/MprFufAbOqc
 12. Ja sobie AC w MTU chwalilem. Przednia szyba w 24 godziny kasa na koncie 750, za szybę Fuyao 350 dałem. Malowanie całego boku po starciu z uszkodzonym drzwiami garażu max tydzień i kasa na koncie.
 13. https://youtu.be/VJhMrD0zTLY
 14. Ostatnio sobie testy robiliśmy egr z i off, można też wycinać w a4 1.9 bo te badziewia na przeglądach tego nie wychwycą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.