Skocz do zawartości

Querez

Użytkownik
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Querez

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Zastanowiłem się chwilę z bratem nad problemem i wystarczyło właśnie wypiąć dysk, wpiąć pendrive z system, włączyć automatyczną naprawę przy niebieskim oknie i voila. W sumie to poradziłem sobie sam, ale dzięki wielkie za fatygę. Temat można zamknąć.
  2. Komputer stacjonarny. Nic bym nie pisał na tym forum, gdyby np. normalnie włączało by mi się to niebieskie okno ze wszystkimi opcjami (refresh, command prompt), poradziłbym sobie. Problem polega jednak na tym, że gdy resetuję komputer jest tylko czarny ekran, migający przez chwilę w lewym górnym rogu biały znak "_" a później wyskakuje opis błędu. Po włożeniu pendriva z systemem, z "system recovery" i resecie nadal o samo.
  3. "Windows 8 to pierwszy system operacyjny Microsoftu, który nie oferuje możliwości przejścia do BIOS-u przed uruchomieniem systemu.[...]użytkownicy mieliby wyłącznie około 200 milisekund na wciśnięcie odpowiedniego przycisku."(instalki.pl) Klepanie DEL nic nie dało. 100% instrukcji dotyczy uruchamiania BIOS przy Windowsie 7, gdzie tego czasu jest dużo więcej. Płyta główna to Gigabyte GA-B85M-D3H
  4. Jak w takim razie to ustawić? W Windowsie 8 nie da się tak po prostu włączyć BIOSa podczas uruchamiania sprzętu. Gdybyś mógł, to proszę, napisz krok po kroku co zrobić (nie potrafię tak sprawnie poruszać się w tego rodzaju informatyce, że tak się wyrażę).
  5. Witam, Po ostatniej operacji poszerzania partycji systemowej (wykonanej przy pomocy programu AOMEI Partition Assistant) nie mogę poprawnie uruchomić komputera; wyskakuje błąd wspomniany w temacie. Normalnie postąpiłbym tak jak mówią poszczególne punkty instrukcji (włóż nośnik z Windowsem do portu USB lub do DVD, wybierz język, odśwież komputer). Problem jednak polega na tym, że po włożeniu do portu bootowalnego pendrive'a nic się nie dzieje. Po resecie wychodzi ten sam błąd. Co robić?
  6. Witam, Zastanawiałem się ostatnio nad kupnem nowego komputera i przeglądając kolejne zestawy zauważyłem ciekawą zależność. Żaden komputer nie miał jednocześnie procesora marki Intel i karty graficznej ATI (ani procesora AMD i karty GeForce ). Czy przy takim zestawieniu podzespołów następuje spadek wydajności, przegrzewanie, zwarcia itp.? Czy może jest to wyłącznie kwestia gustu informatyków i aktualnych trendów?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...