Jump to content

Zeo

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zeo

 1. Witam, mam problem z uruchomieniem kompa :P normalnie po odpaleniu mam ekran z odnośnikami boot/BIOS, następnie przez ułamek sekundy migający ?podkreślnik? w lewym górnym rogu, ekran ładowania windowsa i pulpit :| tym razem zatrzymało się jednak na migającym podkreślniku :\ nie za bardzo wiem co robić, pomożecie?
 2. Zeo

  LG 23MP75HM-P

  Po siedmiu latach na jednym laptopie przeżyje każde głośniczki ;) a z tego co czytałem (głównia opinie) to głośniczki w tym LGku są całkiem znośne
 3. Zeo

  LG 23MP75HM-P

  Widziałem już tego AOCa wszędzie ;/ niestety nie ma bardzo ważnej dla mnie rzeczy jaką jest technologia Flicker free :(, ma gorszy czas reakcji od LGka, prócz tego głośniczki w tym AOCu nie nadają się do niczego, podczas gdy LG ma je całkiem znośne (według recenzji większych modeli zaopatrzonych w identyczne). Ma oczywiście swoje zalety jak np. DisplayPort, cena, +1 rok gwarancji czy ''normalne'' przyciski. Jednak mimo to odpuściłem go sobie ze względu na głośniki (musiałbym dokupywać jakies ''sprawne'', a jak już się coś dokupuje to jak najlepsze, czyli minimum +100zł do ceny) i brak flicker free. Nie ma czegoś lepszego do 700zł ? :<
 4. Zeo

  LG 23MP75HM-P

  Witam, szukam właśnie jakiegoś fajnego monitora za max. 700zł ( rozumiem że nie będzie najwyższej jakości ) Ostatecznie mój wybór padł na LG 23MP75HM-P http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/10227365, jest jednak jeden mały problem - nie ma na internecie praktycznie żadnych omówień/recenzji tego modelu, więc pytam się was! Może ktoś miał z nim styczność? Ktoś go może polecić/odradzić? A może są jakieś lepsze monitory w cenie max. 700zł? Z góry dzięki za odpowiedzi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.