Skocz do zawartości

kogelmogel

Stały użytkownik
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kogelmogel

  1. Ja osobiście też mam mało miejsca i wykosztowałem się na Noctua NH-U12S. Używam już 6 lat, pastę wymieniałem raz czy 2. Chłodzenie bardzo ciche bez obciążenia, pod obciążeniem grafika głośniejsza. ;) Z samą przeglądarką procek (i7-4770k) ma jakieś 45st
  2. A chłodzenia ze stajni Noctua?
  3. Nie musi być na już, zawsze można jakąś fajną promocję upolować. ;)
  4. To jakaś nowa firma kfa2? Od „3” kompów używam tylko msi i nigdy nie miałem z nimi problemów.
  5. Tak się zastanawiam czy procek poradzi sobie z tą grafką?
  6. Myślałem nad rtx 2060 MSI super gaming x, ale w tej cenie zaczynają się już tańsze wersje rtx 2070.
  7. Cześć planuję wymianę swojej wysłużonej babci GTX 770 ze stajni MSI. Myślałem nad RTX 2060, ale w tej cenie zaczynają się już najtańsze wersje 2070 (stąd moja zagwozdka). Budżet jak w temacie w okolicach 2k. Nie widzi mi się Radek (brat ma to w porównaniu do mojej jest jak startujące F16). Pod maską pracuje: wysłużone, ale jeszcze dobrze sobie radzące i7-4770k, Płyta główna MSI Z87-G45 Gaming, Ramik 12gb HyperX, Zasilacz korsarzyk 750W. Gdyby jednak komp okazał się zbyt leciwy nie wykluczam możliwości odświeżenia.
  8. Oglądałem ją dzisiaj i odpada, za lekka i brak regulacji rolki. Dodatkowo obawiam się, że przycisk przy kciuku będzie przeszkadzać.
  9. Witajcie, poszukuję nowej myszki, coś podobnego do tego logitecha G500 (aktualnie używam i jestem bardzo zadowolony). Zależy mi żeby nowa myszka miała: - sterowanie czułością, - co najmniej 2 przyciski przy kciuku, - regulację rolki (przewijanie stałe i skokowe), - dobrze by było gdyby miała ciężarki jak obecna, - ma być duża, żeby dobrze leżała w dłoni.
  10. Sorki, że tak późno odpisuję całkiem mi to z głowy wyleciało , przesyłam zrzut opcji zasilania. EDIT a może minimalny stan procesora pod napięciem ustawić jak na bateryjnym?
  11. W załączniku temperatury pod ładowarką, otwarte programy widać, może jestem przewrażliwiony, ale dla mnie jest zdecydowanie za głośno.
  12. Właśnie go przedmuchałem sprężonym powietrzem, przeskanowałem malwarebytes (nic nie znalazło). Kurzu było tyle co nic. Zauważyłem, że szczególnie świruje gdy proc przekroczy swoje taktowanie nominalne 2,3 GHz(mam wersję z i5). Mam wrażenie, że to przedmuchanie trochę pomogło bo teraz wkręca się na obroty na chwile i zwalnia. Na screenie dorzucam temperatury bez obciążenia na zasilaniu bateryjnym. Później dorzucę temperatury z siecią.
  13. Daty nie podam dokładnej, ale ze 2 miesiące temu 1. wg hwmonitor bez obciążenia, tylko przeglądarka, temperatury średnio 35st (proc, grafika, dyski) 2. jak to sprawdzić? niedawno postawiłem system na nowo- myślałem, że to coś z tym związane
  14. Witam, posiadam laptopa Lenovo Y700-15ISK i mam z nim taki problem, że pieruńsko głośno pracuje- bez obciążenia wentylatory pracują chyba na maksymalnych obrotach. Taka praca jest praktycznie zawsze z podłączonym zasilaniem i czasem na zasilaniu bateryjnym. System operacyjny W10 Pro. Ktoś ma może jakiś pomysł czemu jest taki głośny? ps. lapek czysty, mam w domu kota to regularnie dbam o wszystkie sprzęty :>
  15. Obudowa jest :)
  16. Witam, przymierzam się do złożenia jakiegoś blaszaka bratu. Budżet na dzień dzisiejszy to ok 2700 bez karty graficznej. Oto co wybrałem: -procek i5-6500 -płyta główna MSI B150M MORTAR -ram HyperX Fury Black -SSD Samsung EVO 850 250GB -HDD Seagate ST1000DM003 1TB -Zasilacz XFX Core TS 550W -nagrywarka LG -system W10 Razem 2701zł, co sądzicie o takim zestawie? Części wykopałem z 4 różnych sklepów (dostępność/cena).
  17. Najprawdopodobniej kupię Lenovo, tylko znalazłem chyba 3 takie same lapki, ale z różnymi kodami, czy one czymś się różnią? http://www.x-kom.pl/p/285047-notebook-laptop-156-lenovo-y700-15-i5-6300hq-8gb-2561000-gtx960m.html http://www.x-kom.pl/p/272664-notebook-laptop-156-lenovo-y700-15-i5-6300hq-8gb-2561000-gtx960m.html http://www.x-kom.pl/p/285085-notebook-laptop-156-lenovo-y700-15-i5-6300hq-8gb-2561000-gtx960m.html
  18. A i7 jest dużo wydajniejsze od i5? Lenovo caly czas by sie miescilo w budzecie. Dell wydaje mi się drogi, Acera cos nie czuje. Asus mi sie podoba, ale zastanawiam sie jak to jest z jego obudawa (mala sztywnosc gory), i grafika ma mniej pamieci.
  19. Swego czasu założyłem tu temat odnośnie pomocy w zakupie lapka, kasa była potrzebna na coś innego i musiałem się trochę wstrzymać z kupnem. Poszukuję lapka którego głównie będę używać w szkole i na wyjazdach będzie mi służył do internetu/filmów/gier do pracy. Budżet jak w temacie ok 4000. Szukam lapka: - bez systemu - ma dysk SSD - ma 8gb ramu - ma rozdzielczość Full HD - procek i5, i7 bez znaczenia (tylko żeby nie była to płyta indukcyjna) Problemu by nie było gdyby nie to, że wyszła kupa nowych modeli, nie wspominając o nowych prockach. Zastanawiałem się nad Asusem GL552VW, Lenovo Y700. Widziałem wyszło też coś od Della czy Acera.
  20. Nie wiem jak jest w normalnej Z3, ale ja mam compact i bardzo się grzeje.
  21. ponieważ? Y70 odpada bo z systemem
  22. A zwłaszcza wyjazdy do dziadków
  23. No nic to trzeba będzie rozbić skarbonkę i w przyszłym tygodniu zamówię tego Acera z i5 i 860M, dzięki wszystkim za rady pozdr. :)
  24. A taki Acer byłby wart swojej ceny? klik może udałoby mi się dorwać wersję bez systemu to byłoby trochę taniej.
  25. Poprzeglądałem oferty w innych sklepach i różnica nawet 250 zł, sporo jak na taki sam model.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...