Jump to content

Atak_Snajpera

Stały użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Atak_Snajpera

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

1405 profile views
 1. http://forum.pclab.pl/topic/1189112-Windows-7-Image-Updater-Automatyczny-aktualizator-obrazu-Windows-7-dla-nowych-maszyn-SkyKabyCoffee-Lake-Ryzen-Threadripper/
 2. Osobom ,które będą chcieć instalować win7 na nowych maszynach polecam najpierw zaktualizować iso windowsa. http://forum.pclab.pl/topic/1189112-Windows-7-Image-Updater-Automatyczny-aktualizator-obrazu-Windows-7-dla-nowych-maszyn-SkyKabyCoffee-Lake-Ryzen-Threadripper/
 3. Tytuł tego tematu ma się nijak do faktycznej efektywności architektury procesora
 4. Spoko! I tak już mamy prawie komplet :) Jeszcze tylko Kaby Lake, Buldek, Excavator oraz oczywiście w przyszłości ZEN.
 5. Nie widzę powodu dlaczego ten SSD NVMe miałby nie działać na win7. Wystarczy doinstalować sterowniki do instalki i powinno zaskoczyć http://forum.pclab.pl/topic/1168264-PORADNIK-Aktualizacja-instalatora-Windows-7-SP1-dla-nowych-maszyn/
 6. Ale ja K8 już mam. Szkoda twojego czasu. Liczy się tu tylko "duża" architektura. Pod wersje nic tu nie wnoszą. Powtórze. Popytajcie czy ktoś z waszych znajomych ma: AMD Buldorzer (FX41xx lub FX61xx lub FX81xx) AMD Excavator Ps. Ważne jest aby testować z wyłączonym Turbo Boostem.
 7. O super! Pentium III już jest. Ma ktoś Buldorzera albo Excavatora? Te plus w przyszłości Zen i mamy komplet :)
 8. Nie nie da się bo oprócz GCC nie znam innego kompilatora ,który potrafiłby zemulować instrukcje x87 na x86. Tak czy siak lepiej się skupić na trochę nowszych CPU. Nadal nie mam PIII ani Buldorzera ani Excavatora. PenitumPro czyli pierwszy i686 również byłby niezłym rarytaskiem.
 9. K6-2 nie obsługuje instrukcji CMOV a te są wymagane do uruchomienia kodu skompilowanego przez GCC. Dopiero architektura i686 wprowadziła taką instrukcję. K6 tak naprawdę nadal mocno siedzi w rodzinie i586. Nie wiem jak jest z K6-3 ale pewnie będzie tak samo. Na win98 na pewno nie pójdzie bo kompilator kompiluje kod tylko pod WinNT 5.1 lub wyżej.
 10. Idę o zakład że wyniki i tak będą te same. To i tak nadal będzie rodzina Core Solo.
 11. Tak forum pclabowe zdaje się być bardziej żywe niż te na benchmarku czy na purepc. Na zagranicznych forach pewnie bym miał jeszcze lepszy odzew. Tak sprawdzałem z ciekawości i wyniki pokrywają się lub są w przedziale błędu pomiarowego. Liczy się poprostu architektura Core 2.
 12. Tabelkę zaraz zaktualizuję. Najwięcej wyników dostałem od użytkowników PClab. Acha. Podczas testowania lepiej wyłączyć TURBO boost bo to tylko miesza. No chyba że w tle zapuścisz CPU-Z i podasz dokładnie w jakiej częstotliwości działał CPU. http://forum.pclab.pl/topic/1105978-FlopsCPU-klasyczny-benchmark-z-1992-roku-w-nowej-oprawie/ http://forum.benchmark.pl/topic/209296-flopscpu-klasyczny-benchmark-z-1992-roku-w-nowej-oprawie/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.