Jump to content

jasiek88

Stały użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-9 Negatywna

About jasiek88

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

1800 profile views
 1. jasiek88

  Makaron

  Macie jakieś ulubione dania lub sałatki z makaronem?? Popróbowałbym czegoś nowego bo u mnie najczęściej to spagethi arrighi do tego mięso i sos pomidorowy. Łatwe i szybkie danie idealne jak nie mam czasu na stanie w kuchni nad garnkami.
 2. u mnie zupa z "tytki" a dokładnie barszczyk z krakusa. Do tego krokiet. I podniebienie zadowolone.
 3. podaj więcej informacji co dla Ciebie znaczy coś sensownego?? Czego oczekujesz od kamerki? Ja z Mikavi jestem zadowolony. Ma kilka modeli więc coś i dla Ciebie i w Twoim budżecie się znajdzie.
 4. Zalałem swój silnik Shellem Helix Ultra 5W40 - jeździłem na nim ostatnie 2 lata - w porównaniu z poprzednim olejem miałem zdecydowanie mniej dolewek, mechanik też chwalił czystość filtra.
 5. na początek miałem tylko możliwość wizualnej oceny. Ostatnio jednak udało mi się pożyczyć tą kamerkę na testy. Obraz nagrany jest dobrej jakości. Szeroki kąt "widzenia" kamerki.
 6. kumpel ostatnio mi pokazał Mikavi PQ3. Wypowiadał się pozytywnie na jej temat. Ja mogę ocenić wizualnie że jest dobrze wykonana.
 7. popatrz na markę Archos. Mają ciekawe telefony. Każdy coś może dla siebie znaleźć. W Twoim budżecie jest Archos 55. Czytałem pozytywne opinie na temat tych telefonów.
 8. u mnie znajomy korzystał ze szkoły Speak Up aby podszkolić angielski. Mnie też namawia abym poszedł bo wiadomo w dzisiejszych czasach język obcy to podstawa.
 9. dzięki za wyjaśnienie. a jak z ilością odwiertów?? zależy to od gruntu??
 10. Ostatnio miałem okazję testować kamerkę Xblitz P500 (kumpel mi pożyczył) i powiem Wam sprawdza się bardzo fajnie. Bardzo ciekawe rozwiązanie w tej kamerce to magnetyczny połączenie kamerki z uchwytem. Bardzo łatwo da się schować jak już nie potrzebujemy kamerki.
 11. oczywiście że chodziło mi o przegląd gazu. :) Widzę że każde auto może spokojnie śmigać na gazie. Grunt to dbać o taką instalacją obojętnie czy z BRC czy innego producenta.
 12. a przeglądy co ile trzeba robić??
 13. u mnie w firmie w autach służbowych zakładane są Yokohamy V903. W zimę sprawują się bardzo dobrze. Zarówno na śniegu jak i na błocie pośniegowym.
 14. przeglądam to forum więc zapytałem. Zastanawiam się nad zakupem focusa 1,6 z 2010 roku tak mniej więcej i później wsadzenie instalacji LPG. A znajomy właśnie ma BRC i sobie chwali.
 15. Czy ktoś z własnego doświadczenia może powiedzieć coś więcej na temat instalacji gazowej BRC?? Albo jakieś innej którą ma w swoim samochodzie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.