Jump to content

fazzeerr

Stały użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Pozytywna

About fazzeerr

 • Rank
  Uczestnik
 1. Szukam switcha HDMI, który umożliwi mi wybór wyświetlacza a nie sygnału dla wyświetlacza. Przykład mam monitor i projektor, podłączam do switcha sygnał z laptopa i chcę mieć możliwość wyboru gdzie sygnał będzie przekazywany albo do monitora albo do wyświetlacza. W teorii prosta sprawa, ale nie wiem czy można gdzieś dostać coś takiego.
 2. 1. Co jest trudnego w C/C++ dla Ciebie? 2. Jakiego rodzaju programy chcesz pisać?
 3. fazzeerr

  Anime

  https://myanimelist.net/topanime.php
 4. Przełącz w biosie kartę na IGFX i przełóż kabel do złącza w płycie głównej. Jeśli to nie pomoże, to wyjmij ze złącza kartę i sprawdź ponownie.
 5. To czy jest sens, odłączać urządzenia, zależy od tego jak zbudowana jest instalacja elektryczna. Od gniazdka poprzez przyłącze do sieci. Jeśli przyłącze jest podziemne, długie na kilkanaście metrów, lub też jest to instalacja miejska, gdzie instalacja nie jest narażona na bezpośrednie uderzenie pioruna, to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe w skrzynce bezpiecznikowej oraz listwa powinny być wystarczające. Jeśli przyłącze jest starego typu, gdzie przewody są nieizolowane aż do samego budynku, to wtedy jest większy problem. Wszystko zależy od konkretnych warunków. Co do instalacji stałych, j
 6. Albo przełącznik, taki, który zapewnia dostateczną izolację w stanie rozłączonym. Tzn odległość między rozwartymi stykami albo druga opcja, specjalna wtyczka, której nie ma możliwości podłączyć w nieprawidłowy sposób i gniazdo do tej wtyczki, które ma oznaczony sposób podłączenia fazy / faz i przewodu neutralnego. Ale najbardziej prawdopodobna opcja, to taka, że piec jako urządzenie które jest wpięte do sieci na stałe, powinien mieć zabezpieczenie, lub też być montowany razem z odpowiednim zabezpieczeniem.
 7. Bezpieczniki stosuje się na L i N, dlatego, że: 1) Nie ma sztywnego standardu mówiącego po której stronie ma być L a N ale to nie ma tak naprawdę znaczenia, bo prąd w działającym urządzeniu na obu przewodach jest taki sam (chyba że jest to odbiornik 3-fazowy). 2) Istnieją przewody, które nie mają bolca do przewodu PE, więc mogą być włożone w dowolny sposób, więc standard i tak nie ma sensu. 3) Bezpiecznik mógłby zostać zamontowany na 1 przewodzie, gdyby była pewność, że na pewno jest sprawny wyłącznik różnicowo prądowy w każdej instalacji, a tego zapewnić nie można 4) Dodatkowy
 8. Podstawowe pytanie, czy te dane są widoczne na komputerze stacjonarnym i możesz ich używać, tzn. czy zostały prawidłowo skopiowane i nie są uszkodzone?
 9. LXDE to jest nazwa środowiska graficznego, mi chodzi o nazwę dystrybucji (np. Ubuntu 17.04). Napisałeś, że podłączyłeś pod pierwszy port lan ale nazwałeś to "WPA", czy chodziło Ci "LAN1" ? Powinineś swich podłączyć właśnie do któregoś z portów oznaczonych LAN http://www.komputerswiat.pl/media/2015/352/4226305/2-500.jpg
 10. 1. Podaj konkretny model routera i switcha. 2. Podaj nazwę dystrybucji linuxa, którego używasz.
 11. 1. Jaki system operacyjny? 2. Model płyty głównej. 3. Czy oba monitory podłączasz do wyjść karty graficznej? (a nie np jeden do wyjścia na płycie głównej?)
 12. Będziesz potrzebował do tego: - zasilacz - komunikację (ethernet / wifi) na usb - kartę dźwiękową na usb - myszkę / klawiaturę - hub usb Raczej nie warto do tego celu moim zdaniem.
 13. Tak jak w temacie, szukam karty dźwiękowej na USB. Potrzebuje jedynie wyjścia SPDIF, więc jakość wyjścia analogowego nie ma znaczenia. Podłączona będzie do amplitunera ONKYO TX-SR606 z głośnikami Jamo S606. Będę używał jej tylko do stereo, jeśli będzie coś wielokanałowego, to będzie szło przez HDMI. Dla takich wymagań nie będzie chyba żadnych różnic ale nie orientuje się dokładnie, także moje pytanie, co wybrać do takiego przypadku? edit: Karta do laptopa, więc karta na mobo odpada.
 14. @<account_deleted> Tobie chyba mocno się nudzi, zajrzałem do wątku a połowa postów to Twoje przechwalanie się i randomowa trivia. Nie każdy jest taki genialny jak Ty. Po co to wszystko, skoro autor tematu dopiero zaczyna? Programowanie dorobiło się przez lata swojego istnienia warstw abstrakcji, i jeśli ktoś chce zostać programistą JavaScript, to nic mu po tym jak działają rejestry procesora. Na początku tak jak mówili przedmówcy trzeba się obyć z podstawami, tym jak można sterować programem, jak można zapisywać problem i jak można go rozwiązywać. Potem można zagłębiać się w konkretną
 15. Dziwna konfiguracja jeśli chodzi od dyski, w jakim celu? Oprogramowanie jak wykorzystuje GPU?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.