Jump to content

Wilenka

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wilenka

 • Rank
  Newbie
 1. Właśnie o tym mówię :D Ten na 2 pakietów 3 legendy, a ja na 30 tylko jedna. Ale liczę, że w końcu mi się wyrówna. A skąd wiesz, że wcześniej byłą mniejsza szansa? Z tego co czytałam to od zawsze jest taka sama szansa na legendę czyli właśnie jedna na 19-20 pakietów średnio. Jedna na 100 to by była masakra totalna, nikt by nie grał wtedy :D
 2. Wilenka

  Heroes of the storm

  Dzięki za porady, zauważyłam że dużo ludzi ogląda też http://www.twitch.tv/zp_tvkoleś jest chyba dobry z jakiegoś teamu. Jak oceniacie Rexxara? Chciałabym mieć jednego z najświeższych bohaterów, Kharazim nie bardzo mi się podoba, ale słyszałam że rexxar nie jest zbyt dobry.
 3. Wilenka

  Overwatch

  Wygląda też na to, że wkrótce wystartują beta testy, więc szykujcie się!
 4. Mam już 3 starsze laptopy, które zbytnio nie nadają się już do niczego. Leżą schowane i nikt z nich nie korzysta, trochę szkoda żeby się tak marnowały. Baterie dawno przestały w nich istnieć, wydajnościowo są zacofane okrutnie. W jednym monitor padł (katoda się przepaliła, myślałam nad wymianą ale olałam sprawę bo stary jest), dwa pozostałe mają sprawne monitory. Ani tego sprzedawać bo nic się nie dostanie, ani nijak wykorzystac. A może jednak? Da się coś z takimi laptopami zrobić przydatnego? Mogą one służyć do czegokolwiek? Przebudować? Wbudować w coś? Zrobić stacje meteorologiczną? Nie wiem, cokolwiek dajcie jak macie jakieś pomysły.
 5. Wilenka

  Heroes of the storm

  Ktoś zna jakiś fajnych polskich streamerów do śledzenia? Niedawno zaczęłam grać w hotsa i nie bardzo wiem kogo oglądać kto fajnie uczy jak grać. W sumie mogą być też zagraniczni.
 6. Niedawno w Hearthstone wyszedł nowy dodatek - Wielki Turniej. Są tu jacyś maniacy? Ja otworzyłam niecałe 30 pakietów i tylko jedna karta legendarna wpadła :( Straszny niefart.
 7. Wilenka

  Overwatch

  Trochę bumpne temat, ale jeśli ktoś wybiera się do Pragi na turnieje blizzarda to będzie można pograć w Overwatch na demo kompach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.