Jump to content

Miazga82

Stały użytkownik
 • Posts

  4511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Miazga82

 1. To chociaż za nasze zdrowie wypij! 😄
 2. DeVeDe Jak to gdzie mój steam? 😄 Jest tam gdzie był zawsze. Mam Cię w kontaktach 😛 Z Szozim i Yurkiem jakiś czas temu jeszcze w coś graliśmy. W zeszłym roku trochę iRacing i jakieś inne multiplayerowe gierki tłukliśmy. TDU to była niezapomniana przygoda, którą wnukom będę opowiadać jeśli będę je mieć ... ale jakoś mi się nie spieszy mimo podeszłego już wieku 😄 Dranie z yt niestety po tylu latach zablokowały nasz filmik z powodu praw autorskich 😞 youtube.com/watch?v=FxFKICt2cuE
 3. Odkopię temat. Problem i mnie dotknął. Na forum mogę się zalogować, ale na stronę już nie :( Jest na to jakieś rozwiązanie?
 4. Rada numer jeden. Wyjmij pompę i odpal ją bez obciążenia. Może się okazać, że pompa uwalona. Jeśli ona tak słabo pompuje to rozbierz ją i zobacz co w trawie piszczy. Układ wygląda na dobrze złożony, więc tutaj bym problemu nie szukał. No chyba, że gdzieś dostał się jakiś syf, który blokuje przepływ - ale w to wątpię. Ta pompa ma na papierze 1400l/h więc powinna być fontanna. W realu oczywiście połowa mniej, ale nie szkodzi. Ja sobie właśnie uświadomiłem, że moja pompa ma już pona 10 lat i nic się z nią nadal nie dzieje. Chodzi sobie na pół gwizdka na 7V (Laing DDC-1T) i daje radę w układzie składającym się z chłodnicy, 2 bloków i rezerwuaru. Przy okazji z tego względu polecam tę pompę. Nie sądziłem że 10 lat wytrzyma. EDit: kucze ale wtopa - odpisałem na posta z lutego. Nie sądziełem, że to forum aż tak umarło :D
 5. Siema. A gdzie się podział tweak? :D
 6. Ubezpieczenia! Płacisz grosze a masz za to ochronę prawną.
 7. Sprawa rozwiązana? Czy komp uwalony? A propos past, to jeśli długo taka poleży w tubce to wytrąca się płyn wyglądający jak woda. Za każdym razem, przed pierwszym użyciem należy trochę wycisnąć testowo na papier/szmatkę aby pozbyć się tego.
 8. MaciekCI: kolega Klaus dobrze napisał. Rozumiałbym Twoje oburzenie, gdyby to było 50cc. To owszem, jak się taki na przód przedrze i tamuje ruch to jest to buractwo. Ale zauważ, że na filmiku to nie 50cc i szczerze powiem, niewielu kierowców jest w stanie mnie wyprzedzić na starcie ze świateł. Poza tym widać, że najwyraźniej nie jechałeś nigdy jednośladem w ruchu miejskim. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Niestety ale buractwo jest wszędzie, a często zawiść puszkarza o to, że ktoś nie stoi w korku na jednośladzie sprawia, że ten na siłę będzie próbował się na siłę przepchnąć przed motocykl. Nawet jeszcze na czerwonym wpychając się przed moto. Jeżdżąc na motocyklu trzeba zajmować strategicznie bezpieczniejsze pozycje na pasie ruchu, taka jest prawda. Na nagraniu, wiele z zachowań podyktowanych jest bezpieczeństwem a nie jak to nazywasz buractwem. Zapewniam Cię, że nigdy nie stanowię przeszkody dla kierowców samochodów, kieruję się zasadą, że każdy uczestnik ruchu ma do tego takie samo prawo i nikt nie jest lepszy czy gorszy. Sam jeżdżę samochodem i jednośladem, więc wiem co kogo boli na drodze.
 9. Moja codzienność za kierownicą :) https://youtu.be/lxWQ_8piaFQ
 10. Tak to rok 2006 - WGT A sygnatura jak najbardziej aktualna. Konfiguracja i kibel pozostał niezmieniony od lat i śmiga bez zająknięcia :) Szczególnie jestem zadziwiony pompką, która chodzi już hmmm ... chyba 8 lat i ani razu do niej nie zaglądałem, nie otwierałem i nie czyściłem.
 11. Kopę lat :) Zdjęcia znalezione na hdd. Ktoś pamięta, który to rok?!
 12. No proszę, mi dyszka w październiku stuknie :) A tweak/purepc od 10 lat ustawiona jako strona startowa w przeglądarce.
 13. Miazga82

  Diablo 3

  Straszne lagi dzisiaj, myślałem najpierw ze to kwestia routera. Reboot, odpalam battlenet no i kaplica, 115minut oczekiwania w kolejce na połączenie :O
 14. Miazga82

  Project C.A.R.S

  Panowie takie krótkie pytanko: co jest lepsze Assetto Corsa czy Project CARS? Przede wszystkim jeśli chodzi o realizm prowadzenia samochodu.
 15. Proponuje nie odłączać kopa z listwy. Ja się z tym tez spotkałem, ze komputer normalnie się włącza jak jest podłączony do zasilania, jak go odłączę to dopiero za drugim razem.
 16. Objawy jak byś miał podkładkę z tworzywa sztucznego, którego przezroczysta faktura załamuje światło lasera. Sprawdź na innym podłożu. Jak nie to wymień myszkę, w końcu to nie jest wielki wydatek.
 17. Tia tylko spirytus zetrze nadruki, a rok czekać aż same odpadną, to zły pomysł. Prędzej ogłuchnę a karta padnie z przegrzania ;>
 18. Witam, Powiedzcie mi, czy jest jakiś dobry sposób na usunięcie plomb gwarancyjnych z karty graficznej, tak aby można je było przykleić bez szwanku w razie potrzeby? U mnie na grafice są to malutkie plomby przyklejone na główki śrub od chłodzenia. Czym to potraktować żeby odeszły i się nie podarły?
 19. http://otomoto.pl/zongshen-zs-250-M3654234.html Nie ma to jak chińszczyzna sprowadzona z Włoch, serwisowna w aso, co mało przygotowana do rejestracji i kupiona od starego dziadka :D Się uśmiałem http://img856.imageshack.us/img856/3694/zonkx.jpg
 20. Co tu dużo mówić, racja, kwestia odpowiedniego wywołania rawki w lightroomie. Pstrykane bez efektów i ulepszaczy, tylko i wyłącznie manual.
 21. To pytanie do mnie? Jeśli tak, to odpowiedź brzmi 'nie'. To jest teren poligonu w Wesołej pod Warszawą
×
×
 • Create New...