Jump to content

peito

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About peito

 • Rank
  Newbie
 1. Nie jestem przedstawicielem, po prostu znalazłem stronę i tyle. Teraz tak patrzę to nikt na forach nie ma o nich dobrego zdania. Dzięki za rade, a co do termopadów może po prostu zostawić te które są, a wymienić jedynie pastę MX-2, którą wszyscy polecają.
 2. Cześć, od pewnego czasu zauważyłem wzrosty temperatur w moim laptopie, które wcześniej nie występowały, więc przyszła pora na wymianę pasty i thermopadów w moim laptopie: Lenovo Y580 * i7-3630QM * x64 * GTX 660M * 8 GB Zestaw jaki skompletowałem do czyszczenia: http://aab.com.pl/pl/p/AAB-Cooling-Sprezone-Powietrze-400ml/1762 http://aab.com.pl/pl/p/AAB-Cooling-Thermal-Grease-3-1g/2675 http://aab.com.pl/pl/p/AAB-Cooling-IPA-5ml/1760 problem pojawia się podczas wyboru thermopadów. Dokładnie chodzi mi o ilość, wielkość, szerokość i grubość. Znalazłem coś takiego: http://aab.com.pl/pl/p/AAB-Cooling-Thermopad-20x130x1-2%2C4-WmK/1777, ale nie jestem pewny czy będą one odpowiednie do mojego układu chłodzenia. Prośba do Was, czy wyżej wymienione rzeczy są dobre, ew. czy są od nich lepsze w tym przedziale cenowym i przede wszystkim co z tymi thermopadami. Jeżeli chodzi o sklep "aab.com.pl" to nie jest to mus, że muszę tam kupić. Jeżeli macie lepsze i sprawdzone propozycje to prosiłbym o podanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.