Jump to content

mistereco22

Stały użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mistereco22

 1. Zwiastun słaby, denny, naciągany... oby film miał zupełnie inny klimat inaczej wyjdzie gniot.
 2. Chłopak w czerwieni samotnie nie ma szans na odniesienie wygranej. Ma ducha walki ale brakuje mu wyszkolenia bojowego. Spotyka przyjaciół, którzy mu pomagają. To nie jest film, gdzie główny bohater krzyczy wszem i wobec, że nikt nie ma większego od jego. Generalnie to jest film dla dorosłych ukształtowanych kulturą lat 80 film, gdyż czerpie z niej garściami.
 3. Trzy filmy, które dostarczyły mi świetnej rozrywki w ciągu ostatnich kilku dni. Turbo Kid (2015) - Mad Max na BMX-ach. Zwiastun: He Never Died (2015) - jak wskazuje sam tytułu o istotnie, która nigdy nie umiera. Zwiastun: Howl (2015) - o wilkołakach. Zwiastun:
 4. Obecnie najlepszym z możliwych rozwiązań dla kart do 1 400 zł jest zakup RX 480, który dzięki świetnemu wsparciu DX12 jest kartą przyszłościową w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań. Poniżej mamy bardzo ciekawą ofertę firmy Sapphire za 1 299 zł, którą można polecić z czystym sumieniem. Lepszej karty o współczynniku cena/wydajność nie ma na rynku. http://www.x-kom.pl/p/314727-karta-graficzna-pci-e-sapphire-radeon-rx-480-8gb-gddr5.html Jak ktoś ma chwilę czasu to warto poczekać do wersji autorskich RX 480, które będą już dopieszczone maksymalnie.
 5. Gracze, którzy zakupili Quantum Break na Xone dostali kody na PC. Wysyp gier za 99 zł na allegro. W takiej cenie warto nabyć tą świetną grę.
 6. Według mojej subiektywnej oceny gra jest rewelacyjna. Biorąc pod uwagę, że to strzelanka, fabuła jest wybitna, jak na tego typu grę. Gamaplay to rozwinięcie idei z serii MaxPayne wiec gra się przyjemnie. Technicznie gra jest bardzo dobra. Na 390x 8GB w 1080p na ultra działa dobrze, nie ma problemów. Wiec mity o złej optymalizacji można przyjąć z uśmiechem na twarzy. Z grą nie radzą sobie tylko karty wykastrowane, które bazowały na odchodzącym w przeszłość DX11. Gra z tego co widziałem dostała cracka, więc pewnie dużo graczy zainstaluje Windowsa 10 aby ją sprawdzić.
 7. Quantum Break, Hitman, Ashes of Singularity na DX12 pokazują, że karta pokroju 290 osiąga wydajność 980. 390 osiągnie wydajność pokręconej 980. Posiadacze serii 2XX mogą przygotować na się kolejny rok gry na ustawieniach wysokich, 60 fps w 1080p. Mam kilku znajomych z kartami 970, 980. Pamiętam jak im mówiłem, że ich karty nie osiągną lepszej wydajności w DX12, pamiętam, że nie wierzyli. Teraz już mówią o sprzedaży tych kart aby nie spadły z ceny.
 8. Sprawdzaliśmy TR z kolegą na 980ti oraz 390x. Nie zauważyliśmy żadnej różnicy w grafice ilości FPS po włączeniu DX12. Przypuszczam, że TB powinny sprawdzić osoby posiadające słabe procesory pokroju i3. Wtedy być może będzie wzrost wydajności.
 9. Zabiłem. Przestrzeliłem mu głowę strzałą. Wystąpił bug graficzny, gdzie strzała lewitowało przy jego lewym uchu.
 10. Pozytywne jest to, że DX12 zaczyna się budzić w letargu. Wymagania są prawidłowe. Obecnie wszystkie nowe gry AAA wymagają co najmniej 980ti aby odpalić grę na maksymalnych ustawieniach w 40 fps.... . Więc plus dla wydawców, ze nie koloryzują rzeczywistości i nie zamieszczają w rekomendowanych 970, która się będzie dusiła i szarpała jak w przypadku Tomb Raidera.
 11. Kwestia co uznajesz za komputer dobry. Na obecne standardy i nowe gry pokroju Tomb Raider, Black Ops, Wiedźmin 3 czy starsze GTA V to typowy średniak. Komputer przy 1080p na ultra z wygładzeniem będzie się dusił i krztusił. Nie utrzyma 60 fps w wielu grach nawet nie dobije do bariery 30 fps, będziesz musiał niekiedy drastycznie schodzić z ustawień aby uzyskać akceptowalną płynność.
 12. Tak jak mówiłem wcześniej, że RTR będzie obsługiwał najprawdopodobniej DX12. Niech to tylko uaktywnią i najprawdopodobniej zapanuje cisza i łkanie w obozie zielonych. Swoją drogą to minęło dużo czasu od premiery DX12 a gier nie widać, więc najwyższy czas. W sieci coraz więcej pojawia się artykułów o implementacji DX12. Więc czekajmy niecierpliwie aby zobaczyć czy czerwoni blefowali odnośnie wydajności swoich kart.
 13. Hehe... zdziwiło mnie, że w tych czasach ktoś jeszcze próbuje grać na HDD. Ale fakt, w odległych czasach taka technologia była używana.
 14. W opie masz informację, że posiadasz 970, więc posiadasz kartę ze średniej półki i ustawiasz tak wysokie ustawienia, która ta karta ze względu na swoja pozycje rynkową nie powinna i nie ma prawa uciągnąć. Więc wszystko jest dobrze z Twoim komputerem i z tą grą.
 15. Dolar jest po 4 zł, to powód takiej ceny. TitanX to hight-end. I on ma gwarantować optymalną wydajność. TitanX ma 12GB VRAM więc ma jeszcze zapas na przyszłość. Skoro gracz, entuzjasta nie posiada TitanX to nie rozumiem na jakiej podstawie może liczyć na grę na maksa. To by było wielce niesprawiedliwe względem osób, które kupiły TitanaX, ponieważ są prawdziwymi entuzjastami i chcą grać na lepszych warunkach od pozostałych graczy. Gra zapiera dech w piersiach nawet na niższych ustawieniach. Więc 970 oraz 980 ma jeszcze zapas, więc nie rozumiem dlaczego oczekujesz, że 980, która w mojej ocenie nie jest pełnoprawną półką wysoką, ponieważ jest nią 980ti w obecnej sytuacji rynkowej ma zapewniać wydajność zarezerwowaną dla TitanX. Przecież gdyby tak było, zieloni by nie wydali TitanaX.
 16. Optymalizacja jest dobrze wykonana, ponieważ: - segment high-end TitanX - bardzo wysokie ustawienia przy 60 fps, - segment wysoki 980 ti - bardzo wysokie ustawienia przy sporadycznych spadkach 60 fps, - segment średnio wysoki 980 - bardzo wysokie ustawienia, przy których występują częste spadki poniżej 60 fps, - segment średni 970 - trzeba zejść na ustawienia wysokie aby móc cieszyć się w miarę płynna rozrywką. Spaki poniżej 60 fps również występują w wieku momentach. - segment nisko średni 960 - gra na ustawieniach średnich w 30 fps. - segment niski 950 - gra na niskich ustawieniach w 30 fps. Gra jest wzorcowym przykładem świetnej optymalizacji pod segmentację kart graficznych.
 17. Tak. Wybieram w opcjach ustawienia 3D ale wygląda to źle, szarpany obraz... nieważne na jakich ustawieniach graficznych mam 23 fps.
 18. Witam, i7 4790k MSI 390x Gaming 16 GB RAM Sony KDL-50809C + aktywne okulary. Chciałby pograć w grę Tomb Raider w trybie 3D. Czy trzeba instalować jakieś dodatkowe oprogramowanie bądź konfigurować? Pytam ponieważ mam problemy z optymalnym działaniem tej technologi w grach.
 19. Witam Jestem zainteresowany zakupem telewizora 50+, który będzie służył jako monitor. Wyłącznie do gier oraz filmów. Zamierzam przeznaczyć na monitor (telewizor) do 4 000 zł. Nie mam żadnych dodatkowych preferencji. Funkcje typu smartTV, 3D, duża liczba portów USB, HDMI uważam za rzeczy zbędne, podnoszące koszty. Macie jakieś propozycje?
 20. Dla mnie najważniejszym aspektem gry jest zapowiadana implementacja DX12 oraz jego wpływ na wydajność kart graficznych. Czyli liźnięcie tej biblioteki, która była tak mocarnie zapowiadana. Głównie chodzi mi o sprawdzenie prawdomówności czerwonych, kiedy chodzi o dużą przewagę ich kart na konkurencją. Od premiery Windowsa 10 mówię sprawdzam wiarygodność czerwonych ale żaden deweloper nie wydaje gry AAA pod 12. Może tym razem moja cierpliwość zostanie nagrodzona.
 21. Ludzie na forach płaczą, że posiadają SLI 980 mają mało klatek w grach i są niezadowoleni, więc co przy takich zestawach i problemach znaczy wykastrowana 980 M w laptopie. Taki sprzęt odpali gry ale na dużym kompromisie.
 22. Witam, Jak szacujcie na ile lat wystarczy i7 5960x. Procesor kosztuje 5k i posiada 8 fizycznych rdzeni. Czy warto go kupować? Czy wystarczy na dłużej niż 5 lat do gier na maksymalnych ustawieniach?
 23. Pojawią się przecieki, że kraty zielonych mają gigantyczne problemy z DX12. Zieloni obrzucają błotem deweloperów, ponieważ gry na DX12 osiągają wspaniałe rezultaty, podczas gdy karty zielonych się duszą i osiągają skandaliczne wyniki względem kart czerwonych. Część deweloperów mówi wprost o tym, że 390 wyprzeda zdecydowanie 980 na DX12. Generalnie to zieloni mają monopol i rozpaczliwie opóźniają premierę DX12 aby przetrwać do czasu premiery Pascali. Według mnie taki scenariusz jest prawdopodobny.
 24. Reklamuj grafikę i uzbrój się w dużo cierpliwości, gdyż to może długo potrwać.
 25. Autorze tematu obejrzyj powyższą recenzję komputera za 11 000. Na końcu autor materiału proponuje równie wydajny komputer za ok 8 000. Kupowanie procesora i5 przy komputerze do gier z budżetem do 9 000 zł jest fatalnym pomysłem, według mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.