Jump to content

FuckCaptcha

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About FuckCaptcha

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

13732 profile views
 1. Dzięki za odpowiedzi. Czy myślicie, że warto zaryzykować? EDIT: zapytałem trzech sprzedawców, czy dyski są objęte gwarancją producenta i wszyscy odpowiedzieli "nie". Czy ktoś może polecić sklep, który sprzedaje dyski z taką gwarancją?
 2. Chcę kupić nowy dysk 3TB. Czytałem gdzieś, że HGST bije na głowę inne marki, jeśli chodzi o niezawodność. Na Allegro widzę takie oferty: https://allegro.pl/kategoria/dyski-i-pamieci-przenosne-dyski-hdd-4476?string=hgst&sg=0&stan=nowe&offerTypeBuyNow=1&price_from=250&price_to=400&producent=HGST&order=p&bmatch=baseline-ele-1-4-0725&pojemnosc-dysku-od=3000&pojemnosc-dysku-do=3000 Ceny wydają się podejrzanie niskie. Na Newegg ceny Ultrastarów 7K4 zaczynają się od $80 (ok. 310 PLN). Co mam o tym sądzić? Sprzedają "refurbished" jako nowe?
 3. Znam i czasami używam AHK, ale nie znam się na programowaniu. Czy to jakaś wersja, która działa inaczej, niż zwykłe AHK?
 4. Chcę zaprogramować mysz tak, żeby wykonała trwający x sekund, idealnie poziomy ruch w lewo albo prawo i odtworzyć go w typowej grze 3D (np. Quake 3). Wiem, jak to zrobić w Windows przy użyciu WinAutomation albo Mini Mouse Macro, ale w grze nijak to nie działa. Chcę to wykorzystać tylko do nagrania prezentacji gry Shadowplayem, a nie do oszukiwania w multiplayerze, więc proszę się od razu nie spinać. Czy da się to zrobić bez używania jakichś specjalnych hacków i kombinowania?
 5. Chcę zainstalować kamerę IP na klatce schodowej mojej kamienicy i połączyć ją z komputerem, który znajduje się w odległości ok. 5-7m w linii prostej (po drodze jest ściana i schody na klatce) od miejsca instalacji. Chcę nagrywać przez całą dobę na HDD w przynajmniej 1280x720 @ 25 fps. Czy taka kamera wystarczy? http://techplanet.pl/produkty/kamery-sieciowe/tp-link-nc250-wifi-n300-cloud-ip-camera,71361.html Czy powinienem kupić do niej antenę Wi-Fi, żeby poprawić moc sygnału? Jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi, to proszę je podać, bo nie mam doświadczenia z rzeczami tego typu.
 6. Sagi ciąg dalszy... Tak to wygląda, kiedy podłączam do PC naraz zwykły monitor i ten stary telewizor (wyjście S-Video na karcie -> wejście S-Video w telewizorze). Słabo to widać, ale obraz na TV jest czarno-biały: https://www.dropbox.com/s/wti1gk5lpupxdrg/S-Video%20-%20S-Video.mp4?dl=0 A tu to prawie to samo, tylko przy użyciu kabla S-Video -> SCART: https://www.dropbox.com/s/ecu2ma2964mpjrg/S-Video%20-%20SCART.mp4?dl=0 W obu przypadkach TV przestaje wyświetlać cokolwiek, kiedy pojawia się ekran logowania Windows. System widzi TV jako "generic non-PnP monitor", a próba zmiany czegokolwiek pod "multiple displays" kończy się wyłączeniem obrazu na OBU ekranach. Czy mogę coś jeszcze z tym zrobić?
 7. Włożyłem do innego komputera (Windows 7 64-bit, sterowniki AMD dopasowane do modelu karty). Wiatrak na karcie w ogóle się nie kręci. Drugie wyjście na karcie to DMS-59 i bez kolejnej przejściówki nie jestem w stanie sprawdzić, czy cokolwiek widać na zwykłym monitorze (zagapiłem się przy zakupie). Wiatraki w kartach sprzed 8 lat kręciły się raczej przez cały czas, prawda?
 8. OK, mam Radeona HD3450 i kabel S-Video - SCART. Nie wiem jednak, co robić dalej. Karta jest podłączona do drugiego gniazda PCIe, ale w Menedżerze Urządzeń jej nie widać i wiatrak się nie kręci. Przypominam, że moją główną kartą jest 970-ka, a Radeona chcę używać tylko do oglądania filmów na starym TV.
 9. O, nie wiedziałem, że istnieją karty z wyjściem S-Video. Czy jakość obrazu puszonego przez S-Video będzie znośna? Czy moc karty ma wpływ na odtwarzanie plików dobrej jakości (np. blurayowe ripy po 3GB+)? Pytam, bo nie wiem, czy mogę używać tej karty TYLKO jako wyjścia video a nigdy nie używałem karty tak słabej.
 10. Mam telewizor Panasonic TX-36PG50F/P (jedyne 85kg). Chcę podłączyć go do komputera, żeby móc oglądać na nim filmy. Wejścia są widoczne na zdjęciu: http://ultraimg.com/images/panasonic.jpg Karta graficzna w komputerze (GTX 970) ma wyjścia HDMI i DVI. Na Allegro znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/aktywny-konwerter-hdmi-na-av-scart-euro-rca-i5138720788.html Czy ma to w ogóle sens? Komputer - kabel HDMI - konwerter - S-video - SCART w telewizorze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.