Jump to content

13mario77

Stały użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About 13mario77

 • Rank
  Uczestnik
 1. Witam. Ja osobiście używam Opery. Wszystko jest w jednym oknie: przeglądarka, poczta, czytnik RSS, dobry manager pobierania plików. Działa doskonale i nie trzeba bawić się z dziesiątkami plug-in`ów (no może tylko polski słownik ortograficzny). A to jak wygląda strona www w danej przeglądarce zależy od programisty i od wersji przeglądarki, z moich doświadczeń wynika że jak muszę coś przerabiać na stronie to dlatego że wygląda coś nie tak na IE. pozdrawiam.
 2. Hmmm.... ja myślę że można by z tego fajny grzebyk zbudować, choć włosów na głowie liczyć nie będzie to po co od razu wyrzucać. P.S. nie jestem złośliwy, tak tylko przyszło mi do głowy patrząc na obrazek. pozdrawiam
 3. 13mario77

  Pamięci Dual

  TAK. Poza tym że są 2 takie same o takich samych parametrach to też z tej samej serii produkcyjnej.
 4. Witam. Pewnie problem dotyczy faktycznie SP2 do Windy. Mam Kingstona DataTraveler II Plus i śmiga zarówno pod WXP z SP2(bez nie sprawdzałem ;) ) jak i pod W98 z odpowiednimi sterownikami ze strony producenta. P.S. pod W98 działa podobno tylko "Plus"
 5. Witam. Mam athlona 2600 i wentylator Pentagram QC-92 CU i zero problemów. Komputer czasami chodzi kilka dni non-stop. Czasami jak zmniejsze na noc obroty do minimum to później zapomnę podkręcić i chodzi tak cały dzień(łącznie z graniem). Przy pełnych obrotach (ok.2600rpm) po wyjściu z gry(granie kilku godzinne) nie widziałem więcej niż ok.56 C. Moim zdaniem jak na klasyczny wiatrak to jest cichy. Montaż na procku może nie jest najprostszy ale bez przesady. Pewnym problemem jest okresowe czyszczenie z kurzu, szczególnie pomiędzy dolnymi "listkami" bez sprężonego powietrza nie ma sensu zaczynać jeżeli nie masz zamiaru go zciągać z proca.pozdrawiam.
 6. Czy przy instalacji windowsa zainstalowałeś sterowniki Sil 3112 z dyskietki niestety z płyty się nie da. Jak nie to z płyty instalacyjnej epoxa wybierz opcje zrobienia dyskietki ze sterownikiem sata. Poźniej przy instalacji windy zaraz napoczątku naciskasz F6 (zainstaluj inne sterowniki sata/scsi - czy jakoś tak) i ładujesz dyskietkę. Też mam epoxa 8rda3+ dysk 160 GB Samsunga SATA i wszystko chodzi bezproblemowo. Jeżeli system startuje z dysku sata to w opcjach biosu dot.bootowania ustwa wszystkie inne dyski, flopp-a i cd na disable a boot from other device(czy jakoś tak:) ) na enable i oczywiście inne opcje biosu takjak napisał Umarakuku. pozdrawiam
 7. Myśle że temat rzetelnych i nie rzetelnych firm/serwisów komp. powinien być przyklejony na stałe. Ja osobiści nie miałem problemów z naprawami gwarancyjnymi. Jak by mi się trafiła taka historia to by mnie krew zalała, a że jestem wredny z natury to bym raz w tygodniu pisał donosy na te dziadowskie firmy do właściwego im: urzędu skarbowego, pichu , sanepidu itd..pozdrawiam.
 8. 13mario77

  Dual ?

  Witam. Dual polega na tym że płyta gł. ma 2-kanałową obsługa pamięci tz. że (powiedzmy) jeden kanał obsługuje jedną pamięć a drugi w tym czasie drugą. Dlatego zamiast np 1024 w jednej kości lepiej dać 2 x 512 w dwóch. Na pł.gł. jest to zaznaczone np. tak że 2 sloty na pamięć są koloru fioletowego a jeden niebieskiego, więc tymi dwoma pamięciami obsadzasz sloty fioletowe. Żeby dual channel działało powinny być jednakowe pamięci o takich samych "parametrach". Czy trzeba kupywać zestawy pamięci specjalnie do duala? uważam że nie choć to najlepsze rozwiązanie, ja osobiście mam 2x 256MB Twinmos, kupywane pojedyńczo ale wybrałem numery seryjne pamięci jeden po drugim. Jak później dołożysz trzecią kość pamięci to powinno być ok. i dalej chodzić 2kanałowo(przynajmniej u mnie na epox-ie tak jest). Przynajmniej tak ja to widzę P.S. swego czasu temat dual channel był wałkowany w CHIP-ie. pozdrawiam.
 9. Dzięki. własnie pół godziny temu zauważyłem ten problem a wczoraj zrobiłem to samo z xp-antispy :)
 10. Witam. Mam epoxa 8rda3+ od dokładnie 01.09.2004. Nigdy nie miałem żadnych problemów z tą płytą. w międzyczasie ugotowałem Radeona 9800 pro bo przytarł się wiatrak, padł mi zasilacz modeCom-a przez zwarcie na flop-ie, po naprawie zasilacza(ale flopa -nie) zapaliła mi się buda w środku a dokładnie przewody zasilające flopa, które się stopiły a później zostały odcięte. A co na to epox? - nic. Jak chodził na początku tak chodzi dalej.Amen. P.S. na forum pisze ten odsetek ludzi który ma jakiś problem z epoxem lub tak im się wydaje lub sami go popsuli. Ta większość którym chodzi dobrze nie pisze nic bo co ma niby pisać?? kupiłem płytę Epoxa i chodzi dobrze. A co powiecie na temat: bajerów, oprogramowania i dodatków jakie dostaliście razem z płytą to też "piechotą nie chodzi"
 11. Witam. Outpos(napewno darmowy) chodzi źle pod windą xp, blue screeny i wisi na amen sam doświadczyłem, nawet w chip-ie ostatnim lub przed ostatnim wspomnieli o tym.
 12. Witam. Najpierw miałem radeona 9800 Pro sapphira po ok. roku przytarł się wiatrak na rdzeniu, przegrzał się itd... wymienili mi na gwarancji na Radeona X700 Pro sapphira i jest ok.(ten ma fabryczne radiatory na pamięciach i pamięci gdr3) poza tym właściwie nie widać różnicy w osiągach ani w parametrach(powiedzmy). Jak chodzi o granie to wszystko chodzi i wygląda dobrze. Jak na razie nie zraziłem się do sapphir`a
 13. 13mario77

  Rome: Total War

  Na Win XP z sp2. Jak miałem radeona 9800 pro to działało wszystko super. Jak zmieniłem (byłem zmuszony bo pamięci się usmażyły) na radeona x700 pro to menu już się nie uruchamia i się zawiesza. P.S. u mojego brata na celeronie 1,7 i geforc-u 440MX ;) - działa(XP z sp2). Po mojemu to problem związany jest nie z sp2 tylko żałośnie marną obsługą różnych kart graficznych przez tą grę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.