Jump to content

bodycount

Użytkownik
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bodycount

 1. Nie kupuj dysku HDD, bo tylko będziesz się frustrował z powodu "wąskiego gardła", czy jak kto woli "bottleneck". Ja popełniłem ten błąd i jak najszybciej zmieniłem na SSD.
 2. Dokładnie, zrób, tak jak kolega radzi. Ja kupiłbym właśnie te kości, gdybym nie musiał mieć 64 GB w swoim PC.
 3. Szukaj czegoś innego. Jeden wentylator, brak podstawowych (czytaj najnowszych) wyjść USB.
 4. Zamiast dysku 250 GB bierz większy, np. https://www.x-kom.pl/p/563132-dysk-ssd-kingston-500gb-m2-pcie-nvme-kc2500.html
 5. Kolejny sprzedawca jak NET-S.pl, który zaczyna stosować te same praktyki.
 6. Sprawdź gotowce od Actina, ewentualnie zestawy na Proline i Proshop.
 7. HP to tragedia, wadliwy chłam ze słabym wsparciem. Jeśli już to Dell, z tych powyżej. Ja polecam jako laptopy do pracy Lenovo ThinkPad - wytrzymują nawet zalanie całym kubkiem kawy.
 8. Jako biznesowe do pracy świetnie się sprawdzają Lenovo ThinkPad. Poniżej jeden z przykładowych do 4k: https://www.x-kom.pl/p/591789-notebook-laptop-156-lenovo-thinkpad-e15-ryzen-5-16gb-512-win10p.html
 9. Na ogół pod Intela łatwiej jest znaleźć dobre pamięci RAM. Poszukaj kości z tej listy: https://benzhaomin.github.io/bdiefinder/ Masz tam zestawy 2x32GB na b-die Samsunga - będziesz miał możliwość ich podkręcenia.
 10. Do gier nie potrzebujesz 64 GB RAM - 32 GB spokojnie wystarczy. Jeżeli zdecydujesz się na 32 GB to poniżej polecane: - Crucial Ballistix 32GB (2x16GB) DDR4 3600Mz CL16 black - G.Skill Trident Z Royal, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL14
 11. Zamiast HDD weź SSD - inaczej ten bottleneck będzie Cię tylko irytował. Nie idź także w tanie i gorące obudowy. Natomiast wybierając moc zasilacza, możesz skorzystać z kalkulatorów w necie, które w zależności od dobranych podzespołów wyliczą moc zasilacza.
 12. A jaki masz symbol i nazwę tych G.skill?
 13. Te temperatury są bardzo niskie, tak więc nie tu prawdopodobnie leży problem. Zmień sobie też plan zasilania na wysoką wydajność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.