Skocz do zawartości

sorin86

Stały użytkownik
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez sorin86

  1. HEj

    WIem ze podobne tematy zakladalem. NIe piszcie nic zwiazane z tym , jesli ktos chce zwrocic uwage to niech nie pisze:)

    Wysle screeny z FAr cry planszy Fort w pewnym miejscu. I czy moglby ktos w tym wlasnie miejscu(jesli posiada) sprawdzic cos dla mnie?

    Rzucic granat i zobaczyc czy nie będą migac kreski czarne podczas ruchu. ALe dokladnie to miejsce, kazde inne odpada

     

     

     

     

    http://www.frazpc.pl/b/86718

    na tym forum dalem screeny

  2. Mam problem otoz w tej grze, w jednym tylko miejscu (FORT jak sie wchodzi na góre,kolo beczek ) mam migające czarne paski na ziemi i co dziwne widac je tylko jak sie poruszam. JEsli stoje w miejscu nie migają. NP jak pojde gdzie indziej to ich nie ma, chyba ze wroce w to miejsce to migają dziwnie na ziemi.

    Tylko w jednym miejscu są. Przypominaja artefakty, ale jesli tylko są w jednym miejscu to watpie , zeby to byly arty. Bo jak odejde to nie ma tego. A arty mają zwyczaj byc wszedzie a nie w jednym miejscu , chyba.

    Pomocy

    Frapsem nie dalem rady tego zlapac, wiec Paintem dodalem takie czarne kreski(identycznie wyglądają)

     

    Karty nie krecilem , na innych sterrach tez to bylo. Wiec nie wiem o co chodzi. CZy bug gry?

     

     

     

    http://www.frazpc.pl/b/86429

    Tutaj daje link umiescilem screena

×
×
  • Dodaj nową pozycję...