Jump to content

shatsu

Użytkownik
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

shatsu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Wszystkie ustawienia są na "użyj ustawienia aplikacji". Co do tego spadku na 60% - tak jak napisane wyżej, przy alt tabowaniu spadło. MSI afterburner też pokazuje zużycie 100%. Zainstalowałem nawet stare sterowniki, te które dostałem na płycie przy zakupie laptopa. Kiedyś przy nich dobrze to działało, ale teraz jest tak samo jak i przy nowych sterownikach. Zasilanie, opcje przełączania grafiki - wszystko ustawione na wysoka wydajność.
  2. Rozebrałem dzisiaj laptopa, wyczyściłem, chociaż praktycznie w środku nic nie było, na radiatorze może z dwa kłębki kurzu i tyle, więc to nie tu leży problem. Wieczorem sprawdze temperatury CPU
  3. Tak, zasilanie podłączone cały czas, ustawienia na wysoką wydajnosć
  4. Witam, Nie mam tego jak sprawdzić na 100%, ale wydaje mi się, że przy dużym obciazeniu dodatkowa karta graficzna w laptopie (Lenovo g510) nie odpala sie, albo jest nie wydajna. Mój laptop: -Intel Core i7-4700MQ 2.4 GHz -12GB RAM -Zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 4600 -Dodatkowa karta graficzna AMD Radeon R7M 265 -win 8.1 Po kupnie laptopa większość gier działała na przyzwoitym poziomie, np GTA V, CS:GO, Rust. Od jakiegoś czasu jest znaczny spadek wydajności, w gta nie da się grać, FPS w CSie około 60, Rust około 20. Wcześniej w CSie miałem średnio po 120. Były robione 2 formaty, windows 10, teraz z powrotem 8.1. Wszystkie sterowniki instalowałem. Raz ręcznie ze stron producentów, potem program Slim Driver. Mam AMD Crimson (dawny Catalyst), AMD Gaming Evolved. Ustawione na konkretne aplikacje, że ma sie odpalać radeon. Nawet zasilanie ustawione na "wysoka wydajność. Skończyły mi się już pomysły co mogę zrobić, jakieś propozycje? Załączam zrzut ekranu z GPU-Z (podczas grania w CSa), gdzie widać, że karta teoretycznie pracuje, ale tego nie czuć. Laptop jest jeszcze na gwarancji, ale nie wiem czy to przyjmą, bo karta działa jakby nie patrzeć.
×
×
  • Create New...