Jump to content

c433

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Negatywna

About c433

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Ktoś mi dał LUBIANE -1 w moim pierwszym temacie:

  http://forum.purepc.pl/topic/371882-dysk-ssd/

  zapoznajcie się z nim i zgadnijcie kto to taki?? xD
  Pozdrawiam.
 1. c433

  Dysk SSD

  @pierwszy ... ;)
 2. c433

  Dysk SSD

  @Leon166 cieszy mnie to bardzo : ) No to przy okazji: można było kiedyś wyczytać, że te jedne z pierwszych SSD były bardzo awaryjne, jak jest z tymi obecnymi SSD - bo co niektórzy chyba tym mnie straszą??
 3. c433

  Dysk SSD

  @obijak nic nie chce stracić, wiesz coś co mnie zainteresuje?? :) P.S. włośnie chodzi też o to że ani jednego MB nie mam zamiaru tracić :D
 4. c433

  Dysk SSD

  @Leon166 w 90% komputera używam do serfowaniu po internecie, na nic innego nie mam raczej czasu, a nawet jak bym miał to i tak by mi było go szkoda.. :) Najbardziej podoba mi się czas do załadowania systemu, niedawno (raczej dla żony), wymieniłem dysk HDD na jakiegoś używanego 4 letniego SDD w laptopie, fenomenalnie wszystko przyspieszyło - jak bym nowego laptopa kupił :) W stacjonarnym mam 10 letniego 250 GB HDD, wiec opcja 480GB dla mnie wygląda już dużo rozsądniej. @reyden co do tych testów to OK, w sumie i tak raczej poczekam na premierę tych nowych dysków do tego lipca, bo choćby nie wiem co myślę że w magazynie ich zawsze trochę zostanie, a może już lepszą ofertą będzie zakupienie tych nowszych (do tego pojemniejszych) Crucial'ów ...
 5. c433

  Dysk SSD

  @TSRules obecnie mam 10 letni dysk HDD i nawet najmniej obiecujący dysk SSD to będzie POWER w moim blaszaku.. Jeżeli przez ten dysk nie będę tracił danych - dla mnie żaden problem. Widzę że bardzo się oburzasz, pewnie dlatego że napisałeś coś czego nawet jednym punktem nie potrafisz potwierdzić. Już od razu mogłem wytknąć ci to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (bo nie o to pytam), ale nie pojawiłem się tu aby się kłócić ... TSRules skoro nie masz w "interesie" pisać i pomagać na tym forum, to proszę cię "nie pisz nic" ... @reyden dzięki : ) Pozdrawiam.
 6. c433

  Dysk SSD

  @reyden "jeden z gorszych" - rozwiń to? przekonaj mnie czymś żebym go nie kupił? Nie wiem: co się z tymi dyskami dzieje - wadliwe, psuja się, do serwisu często trafiają?? Pozdro.
 7. c433

  Dysk SSD

  @TSRules, co z tego że nie jest polecany? Ale na X-Kom'ie do tego jest darmowa dostawa i przy tym oszczędzam kolejne 20zł. za przesyłkę... Może mieć nawet pamięci TLC i tak w ciągu nawet kilku lat go nie zajeżdżę - a szkoda bo po kilku latach zapewne zapragnę czegoś nowszego ... Pozdrawiam.
 8. c433

  Dysk SSD

  Poluje na dysk SSD Crucial 480GB czekam aż stanieje jak najbardziej.. Jak niedawno można było, przeczytać na waszej stronie Crucial bodajże w lipcu tego roku wyda nowe modele tychże dysków. PYTANIE: Czy gdy wyjdą w tym lipcu te nowe modele, czy ten na który poluje nadal będzie chociaż przez jeszcze jakiś czas produkowany czy od razu zostanie wysprzedawany aż do ostatniej sztuki w magazynach..?? Z góry dzięki pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.