Jump to content

wysowianka15

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Negatywna

About wysowianka15

 • Rank
  Newbie
 1. Witam, posiadam procesor AMD Fx 8320 ( na razie nie podkręcony ) i kartę radeon r9 270 która z najnowszymi tytułami radzi sobie jak bóbr z produkcją płyt głównych. Chciałem wymienić ją na coś w cenie 1000 - 1400 zł. Od razu zaznaczam, że nie mam możliwości zmiany płyty głównej i procesora. Myślałem nad kartami gtx 970 i 1060, ale martwi mnie czy sam bottleneck skutecznie nie zabije wydajności tych kart.Nie zależy mi na więcej niż 60-55 fps. Ewentualnie procesor mogę podkręcić, ale z racji słabych sekcji zasilania płyty MAX wynosić będzie jakieś 4,2 - 4,3 Ghz. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 2. Mam pytanie odnośnie procesora amd fx 8320. Posiadam aktualnie kartę sapphire r9 270, zaznaczam,że nie mam możliwości wymiany całego zestawu i zastanawiam się jakie jest najmocniejsze GPU mające sens z tym procesorem. Myślę nad jakąś gtx1060 3 albo 6 gb, ale boję się bottlenecking. Z góry dziękuję za pomoc, miłego dnia.
 3. Witam , dwa dni temu sformatowałem wszystkie partycje dysku , po instalacji systemu wgrałem sterowniki płyty głównej ( Gigabyte - ud - 3p ) po czym zająłem się kartą graficzną . Zainstalowałem ,, DRIVER INSTALATION CD od Sapphire " po czym chciałem ściągnąć i zainstalować najnowsze sterowniki Crimson Edition 16.6.1 Hotfix . Po ściągnięciu i rozpoczęciu instalacji ukazała się informacja ,, Błąd sterownika wykrywania " Spróbowałem też instalacji starszych sterów i aktualnie siedzę na Crimson Edition 16.3.2 karta sapphire radeon r9 270 Z góry dziękuję ! :)
 4. Pewnego dnia korzystałem z komputera i mi się zawiesił (wyskoczył czarny ekran). Postanowiłem zresetować system. Kiedy po resecie zaczął się włączać wyskoczył owy czarny ekran i napis "missing operating system...". Nie znam się na komputerach więc proszę o zrozumiałą poradę (jak w przychodni xD). Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.