Jump to content

lama1980

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-9 Negatywna

About lama1980

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

656 profile views
 1. Poszukujemy nauczyciela programowania w języku php, w formie pracy zdalnej. Osoba powinna cechować się cierpliwością i umiejętnością wytłumaczenia trudniejszych zagadnień. Dodatkowym atutem będzie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Aplikację zawierające cv oraz skan orzeczenia, proszę przesyłać na adres: praca@matysart.pl
 2. Agencja Interaktywna poszukuje programistów znających PHP, HTML, CSS, JAVA SCRIPT, AJAX lub programujących w android SDK. wymagamy znajomości OOP (nie koniecznie w PHP). Promowane znajomość MVC, frameworka kohana, ORM. Praca niemniej jak 20-25 godzin w tygodniu. Elastyczne godziny pracy -> wymagamy rozliczania godzin pracy w cyklu tygodniowym. Preferujemy jednak zatrudnienie na pełny etat. Oferujemy możliwość dorobienia więcej po godzinach. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie portfolio, fragmentów kodu opisu umiejętności. Jeśli szanowny kandydacie nie posiadasz z różnych przyczyn swojego portfolio możemy przygotować zadanie testowe. Nie wymagamy formalnego doświadczenia, ale sprawdzamy praktyczne umiejętności. Mile widziane przedstawienie swoich oczekiwań finansowych (np miesięczna pensja za określoną liczbę godzin pracy w tygodniu). Praca zdalna lub stacjonarna w Radomiu. TYLKO Zatrudnienie na umowę o pracę (również w przypadku pracy zdalnej) - żadnych umów śmieciowych. Ponieważ staramy się o status zakładu pracy chronionej mile widziane osoby z grupami inwalidzkimi. Prosimy o informację jeżeli posiadają Państwo grupę inwalidzką - takie aplikacje będą rozpatrywane w pierwszej kolejności. Praca możliwa dla studentów -> elastyczne godziny pracy. Możliwość pracy w dowolnych dniach w tygodniu i rozliczania przepracowanego czasu w skali tygodnia. Praca dostępna od Sierpnia. Będziemy odpowiadać na maile w przyszłym tygodniu CV proszę wysłać na adres praca@matysart.pl.
 3. Ja mam Blackberry 9360. Sciągnąłem firmowe zabezpieczenia i mam tani telefon, taki jak chciałem.
 4. Ja mam używkę d630 Della do pracy. Zwiększyłem RAM i dysk zmieniłem na SSD i śmiga aż miło. Warto za niewielkie pieniądze.
 5. Ja mam neta z Play, limit 25GB, ale psuje się ostatnio zasięg a na to pozwolić sobie nie mogę z racji pracy. Czekam do maja i uciekam z Play.Opcje są dwi: Multimedia albo Plus. Nadajnik Plusa mam 3 km od miejsca zamieszkania i pracy. Co sądzicie, pomóżcie w wyborze?
 6. Posiadam Blackberry 9360 i jest lekki i dość niewielki a możliwości ma ogromne.
 7. P8 jednak dla mnie najlepszym wyjściem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.