Jump to content

KrukZRadomia

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About KrukZRadomia

 • Rank
  Newbie
 1. Witam. Wiem, ze późno, ale nie miałem możliwości odpowiedzieć. Po wymianie baterii chwilę było dobrze, ale kiedy wróciłem z wakacji (w miedzy czasie komputer był wyłączony) problem powrócił. Jeśli wie Pan, z chęcią się dowiem. Podczas grania dajmy na to w grę S.T.A.L.K.E.R. zew Prypeci albo Half Life, zauważam, że gra cofa mi zapis godzinę wcześniej, ponieważ widzi tą godzinę w komputerze. Kiedy włączam komputer godzina jest taka sama jak przy wyłączaniu. Bateria nie mogła się rozłądować, bo była nowa a aktualizowałem BIOS do wersji 1.7. Już nie wiem co może być powodem.
 2. Witam. Piszę, ponieważ mam pewien problem. Od pewnego czasu w moim komputerze z systemem Windows 7 home premium godzina zaczęła mi się niespodziewanie zmieniać. Dam przykład: Gram w Wiedźmina 1., robię szybki save przed walką z bossem. Ginę, patrzę, mojego zapisu nie ma! Sprawdzam godzinę, i moim oczom ukazuje się godzina 11:54 jak chwilę wcześniej była 12:52. Jest to od złożenia komputera. Robiłem aktualizacje biosu, wszystkie po kolei ale za każdym razem to nic nie dawało. Nie mam więc pojęcia, co może być tego przyczyną. Jeśli ktoś wie, będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.