Skocz do zawartości

vfsk

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-16 Zła

O vfsk

 • Tytuł
  Początkujący uczestnik
 1. Tesla P100

  Po kolei. Mam fizyczny serwer; dokupiłem Tesla P100 Działa (tak mi się wyświetla w Device Manager). Pytaniwe czy jest jakiś benchmark do tej karty?
 2. Miałem to samo. Wykonaj jako root: cat /var/log/messages | tail -10 >> $HOME/messages.txt cat /var/log/messages | grep nvidia >> $HOME/nvidia.txt cat /var/log/dmesg | grep nvidia >> $HOME/dmesg.txt Wrzuć te pliki na jakiegoś pastebin-a i daj linki.
 3. ASUS P5Q PRO Modernizacja leciwego komputera

  Z GPU oraz RAMem się zgodzę, natomiast Xeon na nieserwerowej mobo nie ruszy; tzn fizycznie może i wejdzie w socket, ale nie odpali.....
 4. Gemius

  Masz rację. Powinni dostać taKĄ kaRĘ, że by się niewypłacili. Dla mnie Gemius to zwykły szkodnik. Blokuję i zawsze będę blokować oraz zachęcać do tego innych.
 5. Gemius

  Każdy chyba wie co to - badanie internetu otwierające się losowo w nowym okienku. Niby można zamknąć i olać, ale ta losowaść jest wkurzająca. Blokada okienek g* daje bo ktoś na sztywno zmienił wartość parametru TreatDSE okienka przez co przegądarka nie traktuje okienka jako pop-upu czyli pozwala na wyświetlanie. Trzy możliwości:: 1. Zapisanie w cookies braku zgody na otwieranie JS-ów (działało tak do +/-2015; później "admin" Gemiusa zastosował - bezprawnie - wymuszenie otwarcia okna), 2. Zastosowanie filtrów ruchu (ACL) na pozxiomie naszego routera. Dodajemy wszystkie (sub)domeny Gemiusa, dajemy DROP i cieszymy się spokojem, 3. Zgłoszenie zbiorowe do SFS jak i innych list.
 6. Serwer pod HVM

  Mam ttakową propozycję:: MOBO :: VaM9000 Procek :: 6 * Xeon 3,99 GHz RAM :: Kingston macReady 190GB Dyski :: DickSSD 100GB OS :: BSD Cena proponowana to $3000. Dużo czy mało? Serwer stał sobie w DC i robił jako proxy.
 7. nowy portal, potrzebne opinie

  idź spamować na webax .............
×