Jump to content

tyuper

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About tyuper

 • Rank
  Newbie
 1. Dopiero dzisiaj, po 3 tygodniach dzwonienia i mailowania do nich dostałem propozycję wymiany na co? Na P2460PXQU, czyli to samo, ale na matrycy Samsunga. Nie wiem, czy oni sobie żarty stroją czy co i się tłumaczą, że oni nie mogą nic innego zaoferować jak to, co producent sam da. O dopłacie też nie może być mowy. Jeszcze ich dopytam, czy tylko tyle mają mi do zaoferowania. EDIT: Tylko tyle, niestety.
 2. Po kilku dniach używania tego i2460PXQU stwierdzam bubla i to potężnego. Na starcie różnice w odcieniu bieli między lewą i prawą stroną, między górą i dołem ekranu. Z równomiernością podświetlenia jest podobnie. "IPS glow" jakiego nawet nie widziałem na poprzednim monitorze. Jest też martwy piksel i kilkanaście stale świecących pikselków. Chyba jednak będę musiał powykłócać się z serwisem o zamianę na któryś z tych dwóch podanych przez ciebie.
 3. Ten i2369VM kosztował mnie 575 zł w sierpniu 2016 roku. Nie wyobrażam sobie, żebym jeszcze miał dopłacać tak naprawdę nie wiadomo ile pieniędzy do tego, żeby zaprezentowali mi coś innego spoza "chłamu dla marketów" (czyli de facto większość monitorów dostępnych na rynku do 2000 zł). To już wolę wymienić na któryś z podanych przez nich i się przekonać, czy będzie to zbliżone do tego i2369VM. Na razie zdecydowałem się na I2460PXQU.
 4. Niestety na taką opcję serwis nie przystał. W ramach gwarancji mogę tylko wybrać któryś z modeli, a w razie odmowy odeślą ten stary, uszkodzony.
 5. Witam, Niedawno musiałem oddać na gwarancję 2,5 rocznego AOCa I2369VM z powodu bardzo "ładnego" ciemnego pionowego szlaczka widocznego przy jasnych scenach. Serwis nie mogąc naprawić ani też wymienić na taki sam model zaproponował mi zamianę na inny model: I2369V I2381FH I2460PXQU I2481FXH I2369V to identyczny monitor, jednak bardzo okrojony w wejścia (brak 2xHDMI, DP - w zamian wymierające DVI). I2381FH to najwyraźniej nowsza rewizja, nie przypada mi jednak do gustu ta podstawka i fizyczna cienkość samego monitora. I2460PXQU wygląda najsolidniej z tych trzech, jest to 1920x1200 w 16:10 (w takiej proporcji miałem też pierwszego LCDka) z pivotem oraz regulowaną wysokością. Zastanawia mnie jednak, czy z racji matrycy 16:10 nie stracę na jakości obrazu w porównaniu do jednak popularniejszego 16:9. i2481FXH 0.8 cala ekranu więcej, port HDMI gratis - opinia podobna, co w przypadku i2381FH. Dużo opinii na sklepach internetowych, w większości pozytywnych (czego brakuje w przypadku i2460PXQU).
 6. Jeśli resetowałeś CMOS i nic nie pomogło, to płyta na gwarancję raczej się nadaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.