BambOOs
-
Postów
5 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez BambOOs
-
-
Przeszukałem kawał zasobów Internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie i wielu ludzi miewa wahania FPS (spadki) w Novigradzie, Oxenfurcie (w mniejszym stopniu) nawet na mocno wykręconych I5 z nowszych gen.
Jedynymi ludźmi, którzy deklarują absolutny brak spadków w w/w lokacjach są osobnicy z i7.
Czy możesz powiedzieć, jak sytuacja z wydajnością wygląda w Twoim przypadku?
-
Czy żeby w Novigradzie nie było spadków to trzeba koniecznie i7?
-
Być może mój problem nie jest taki sam jak Twój ale...Daj znać czy po instalacji Win 10 ścinki w GTA V ustąpiły całkowicie.
W kilku grach jak np. Dying Light, czy właśnie GTA 5 zauważylem pewną bardzo dziwną przypadłość - nie ma pełnej płynności, dopóki kilkukrotnie nie zminimalizuję gry i nie powrócę do niej z powrotem (alt+tab).
Aktualnie gram w Wiedźmina 3 - miałem ogromne spadki FPS w wiosce Biały Sad i to niezależnie od ustawień.
Problem znika w dwóch przypadkach:
1. Minimalizacja, a potem powrót (alt+tab)
2. Ustawienie trybu okienkowego bez ramek.
Jak ręką odjął.
Spróbuj może czegoś takiego. Również korzystam z win 7, tyle że gram na GTX 970.
Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
-
Panowie, czy coś jest nie tak z lokalizacją w grze - wioska Biały Sad?
Spada mi FPS w tym miejscu z 60 do około 40, co skutkuje zacinaniem się animacji.
Gra w wersji Goty, pudełkowa, zainstalowana z płyt DVD. Wersja 1.30.
Nie ma znaczenia jakich ustawień użyję - spadki są.
Mój PC:
I5-2500K
GTX 970
8GB RAM
Win 7 x64
Wszystkie sterowniki są najnowsze.
Miał ktoś z Was podobny problem?
Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

The Witcher 3: Wild Hunt - Temat zbiorczy
w Gry
Opublikowano
I dlatego nie masz takich problemów :) Próbowałem również takiego ustawienia - wtedy faktycznie żadnych spadków nie było.
Panowie, zapytam o coś jeszcze. Macie możliwość sprawdzenia jednej lokacji? Dokładnie chodzi o kanały pod Novigradem - quest "Teraz albo nigdy" gdzie pomagamy Triss.
U mnie występuje taki oto glitch:
https://youtu.be/1ZhLVU2zE5s
Wygląda to tak, jakby ściana kanału była przezroczysta w jednym miejscu i widać przez nią było deszcz padający na zewnątrz.