Jump to content

smogo

Stały użytkownik
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2577 profile views

smogo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dlatego też pytam. Dziękuję
 2. Witajcie Ktoś wie, czy pamięci GOODRAM, konkretnie 16GB 3600MHz IRDM PRO CL17), chodzą z Ryzenami? Żadne pamięci Wilka nie figurują na liście kompatybilnych z AMD, stąd moje rozterki... Dzięki
 3. Czy Quick Charge 3.0 jest kompatybilny z Adaptive Fast Charging (=Quick Charge 2.0 (+ ;) )? Nie chcę przepłacać za ładowarkę Samsunga, zaś zamiennik, który mam na oku ma być częścią większego zamówienia, więc byłby problem z ewentualnym zwrotem.
 4. Chyba dobrze kombinujesz. Najtańsza karta graficzna z DVI i powinno być dobrze.
 5. Ups, zapomniałem o tym wątku :/ Jakie programy masz uruchomione podczas próby usypiania?
 6. To niedobrze. Widocznie nieefektywnie go wykorzystujesz ^^ A tak poważnie. Wyłączasz czasami komputer czy tylko usypiasz?
 7. Podstawowe pytanie to ilość miejsca na dysku systemowym. Nie przepełniłeś go?
 8. Ja alergię, od zawsze. Oprócz tego, jeszcze hypoalergiczne rybki :D
 9. Nic się nie dzieje - czy to znaczy, że żadna z pozostałych diod nie miga i że kompletnie nic nie słychać z wnętrza? Przy okazji spróbuj jeszcze raz podpiąć go kablem i wtedy włączyć.
 10. Hej Zwykłe, proste pokazywanie wszelkich zmierzonych parametrów CPU/GPU/MEM. Kiedyś było teraz nie ma. Nie tworzą się też logi na dysku. Reinstalowałem Afterburnera (wraz z Rivą) kilka razy, ostatnio zainstalowałem nową wersję i nic. Ktoś coś?
 11. smogo

  Playstation 4

  Ok, więc w ogóle taka jest. Super. Dziękuję.
 12. smogo

  Playstation 4

  Pytanie z zupełnie innej beczki: czy na Ps4 istnieją wersje PL gier Heavy Rain oraz Beyond Two Souls? Do tej pory udalo mi sie tylko znaleźć coś na Allegro na PS3, a i o to nie jest łatwo.
×
×
 • Create New...