Jump to content

smogo

Stały użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About smogo

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

1949 profile views
 1. Czy Quick Charge 3.0 jest kompatybilny z Adaptive Fast Charging (=Quick Charge 2.0 (+ ;) )? Nie chcę przepłacać za ładowarkę Samsunga, zaś zamiennik, który mam na oku ma być częścią większego zamówienia, więc byłby problem z ewentualnym zwrotem.
 2. Chyba dobrze kombinujesz. Najtańsza karta graficzna z DVI i powinno być dobrze.
 3. Nie możesz puścić go na gwarancję? Tak po prostu.
 4. Ups, zapomniałem o tym wątku :/ Jakie programy masz uruchomione podczas próby usypiania?
 5. To niedobrze. Widocznie nieefektywnie go wykorzystujesz ^^ A tak poważnie. Wyłączasz czasami komputer czy tylko usypiasz?
 6. Podstawowe pytanie to ilość miejsca na dysku systemowym. Nie przepełniłeś go?
 7. Ja alergię, od zawsze. Oprócz tego, jeszcze hypoalergiczne rybki :D
 8. Nic się nie dzieje - czy to znaczy, że żadna z pozostałych diod nie miga i że kompletnie nic nie słychać z wnętrza? Przy okazji spróbuj jeszcze raz podpiąć go kablem i wtedy włączyć.
 9. Hej Zwykłe, proste pokazywanie wszelkich zmierzonych parametrów CPU/GPU/MEM. Kiedyś było teraz nie ma. Nie tworzą się też logi na dysku. Reinstalowałem Afterburnera (wraz z Rivą) kilka razy, ostatnio zainstalowałem nową wersję i nic. Ktoś coś?
 10. smogo

  Playstation 4

  Ok, więc w ogóle taka jest. Super. Dziękuję.
 11. smogo

  Playstation 4

  Pytanie z zupełnie innej beczki: czy na Ps4 istnieją wersje PL gier Heavy Rain oraz Beyond Two Souls? Do tej pory udalo mi sie tylko znaleźć coś na Allegro na PS3, a i o to nie jest łatwo.
 12. To z pewnością błąd, ale jeśli ktoś chce zobaczyć to kuriozum to na głównej Komputronika w sekcji OKAZJE DNIA.
 13. Właśnie o to chodzi. Nie ma chyba sensu rejestrować się w płatnych rozwiązaniach przy jednorazowym wypadzie. Przepraszam za tak późną reakcję - z jakiegos powodu byłem pewny, że nikt mi nie odpowiedział.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.