Jump to content

smogo

Stały użytkownik
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by smogo

 1. Dlatego też pytam. Dziękuję
 2. Witajcie Ktoś wie, czy pamięci GOODRAM, konkretnie 16GB 3600MHz IRDM PRO CL17), chodzą z Ryzenami? Żadne pamięci Wilka nie figurują na liście kompatybilnych z AMD, stąd moje rozterki... Dzięki
 3. Czy Quick Charge 3.0 jest kompatybilny z Adaptive Fast Charging (=Quick Charge 2.0 (+ ;) )? Nie chcę przepłacać za ładowarkę Samsunga, zaś zamiennik, który mam na oku ma być częścią większego zamówienia, więc byłby problem z ewentualnym zwrotem.
 4. Chyba dobrze kombinujesz. Najtańsza karta graficzna z DVI i powinno być dobrze.
 5. Ups, zapomniałem o tym wątku :/ Jakie programy masz uruchomione podczas próby usypiania?
 6. To niedobrze. Widocznie nieefektywnie go wykorzystujesz ^^ A tak poważnie. Wyłączasz czasami komputer czy tylko usypiasz?
 7. Podstawowe pytanie to ilość miejsca na dysku systemowym. Nie przepełniłeś go?
 8. Ja alergię, od zawsze. Oprócz tego, jeszcze hypoalergiczne rybki :D
 9. Nic się nie dzieje - czy to znaczy, że żadna z pozostałych diod nie miga i że kompletnie nic nie słychać z wnętrza? Przy okazji spróbuj jeszcze raz podpiąć go kablem i wtedy włączyć.
 10. Hej Zwykłe, proste pokazywanie wszelkich zmierzonych parametrów CPU/GPU/MEM. Kiedyś było teraz nie ma. Nie tworzą się też logi na dysku. Reinstalowałem Afterburnera (wraz z Rivą) kilka razy, ostatnio zainstalowałem nową wersję i nic. Ktoś coś?
 11. smogo

  Playstation 4

  Ok, więc w ogóle taka jest. Super. Dziękuję.
 12. smogo

  Playstation 4

  Pytanie z zupełnie innej beczki: czy na Ps4 istnieją wersje PL gier Heavy Rain oraz Beyond Two Souls? Do tej pory udalo mi sie tylko znaleźć coś na Allegro na PS3, a i o to nie jest łatwo.
 13. To z pewnością błąd, ale jeśli ktoś chce zobaczyć to kuriozum to na głównej Komputronika w sekcji OKAZJE DNIA.
 14. Właśnie o to chodzi. Nie ma chyba sensu rejestrować się w płatnych rozwiązaniach przy jednorazowym wypadzie. Przepraszam za tak późną reakcję - z jakiegos powodu byłem pewny, że nikt mi nie odpowiedział.
 15. Hej Planuję dwa tygodnie w Chinach, więc zdałoby się wyposażyć mobilnego Androida w jakieś VPN. Ponieważ jestem w tym temacie zielony (w codziennej praktyce najwyżej admini z mojego ISP sprawdzają jakie pornole oglądam, zaś MS wykrada wszystko jak leci), chciałbym kontaktować się z ludźmi (poczta e-mail, może również skype), korzystając z hotelowego wi-fi. Możecie coś w tym zakresie doradzić? Ktoś może nawet ma doświadczenie praktyczne związane z komunikacją w tym kraju. Na razie znalazłem tylko ten post: https://forum.purepc.pl/topic/360987-android-polecane-aplikacje/?do=findComment&comment=4065924 lecz regulamin wątku nie zezwala na zadawanie pytań, które mogą się za moment pojawić.
 16. Ostateczny wybór dokonany. Dziękuję za porady.
 17. Wyjdzie z jakieś 80-85 cm.
 18. Możecie ocenić jeszcze to: Iiyama prolite xu2590hs-b1? Przemawiają za nią przekątna i cena - czy coś jeszcze, nie wiem.
 19. OK, Crescendo1, dziękuję. FxJ, przed monitorem będzie spoczywał laptop. Setnik. To musi świetnie wyglądać, ale komp nie uciągnie.
 20. Ech, o czymś takim nawet bym nie pomyślał. Tymczasem jednak sytuacja się lekko zmienia; użytkownik rozważa już również 25-calówki.
 21. W sumie masz rację. Zresztą, na czas ewentualnego grania zawsze można zmienić rozdzielczość. No, oczywiście. Taki to ze mnie czujny gościu... Dzięki również za pozostałe uwagi. Jeszcze pomyślimy, póki co zaś chcę sprawdzić jeszcze podpinanie zewnętrznych szczekaczek do laptopa, co pozwoli poważnie myśleć o modelach pozbawionych wbudowanych głośników.
 22. No dobrze, spośród zaproponowanych przez Was modeli na czoło wysuwają się Asus MX259H, który mógłby być nieco tańszy oraz AOC I2381FH, który mógłby mieć te pół cala więcej. Czy moglibyście przyjrzeć się jeszcze kilku innym modelom, na które również zwróciłem uwagę: Asus VP249H AOC PDS241 IiyamaProLite XUB2492HSU-B1 LG 24MP48HQP i wskazać ewentualne haczyki zaszyte w specyfikacjach?
×
×
 • Create New...