Skocz do zawartości

tuseja

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia tuseja

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. tuseja

    Prime95

    Wie ktoś może dlaczego na ustawieniech standartowych całego kompa po 25 min testu na Prime95 wywala 1-errors ??? Co może być przyczyną no chyba że czegos nie wiem a ma tak być ! pozdrawiam
  2. Znajdzie się ktoś kto już kręcił tą kartą ??? lub wie gdzie można oblukać jakie ma możliwości OC, pozdro
  3. Spoko znalazłem juz opcje w Biosie która pozwala taktować FSB stopniowo no ale jednak ten procek chyba nie za dobrze sie kreci stabilny był tylko przy wspomnianych wczesniej 200x10 pozniej juz Niebieskie ekraniki z będami STOP, wymienie zasilacz na mocniejszy moze to pomoże :) pozdro
  4. 200x10 stabilne no ale jak mam podnosci FSB o 2-3Mhz jka ostatnia wartosc jaka mam w biosie to 200 ???
  5. no spoko tylko za bardzo nie chce mi się czytac no ale to swoja drogą bo jak juz czytałem to miałem 100 pytań A co jesli a jesli to co!
  6. Od pewnego czasu mam taki oto sprzęcik: Płyta główna: ASUS A7N8X Deluxe Procesor: AMD Athlon Xp 3000+ (FSB 333 MHz) Pamięć: Geil Dual 2x512 MB ULD PC-400 CL2 Grafika: GIGABYTE Radeon 9600 PRO, model: (GV-R96P128D Ultra) Zasilacz: Antec TruePower 380W PFC Chłodzenie: procesor - Zalman CNPS7000A-Cu, grafika - Zalman ZM 80D-HP + ZM-OP1, chipset - Zalman ZM NB47J Nigdy jeszcze nie bawiłem się w OC a chciałbym coś więcej wycisnąc z tego konifgu ! Dlatego mam pytanie do miłych (nie krzyczących na mnie) forumowiczów, ile można by wycisnąć z tego sprzętu, od czego zacząć i jak to zrobić lub co wymienić by było lepiej. Dzięki z góry i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...