Jump to content

Maksiu1000

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Maksiu1000

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Fragmentacja dysku jest po to by oszczędzać miejsce. A co jeśli mam 1tb wolnej przestrzeni i wyłącznie windowsa z chromem? Mogę poświęcić większość miejsca, ale by tylko system nie fragmentował ani jednego pliku. Czy istnieje wgl. taka możliwość?
 2. Poza tym Badziewne głośniki kupiłeś. Subwoofer schodzi tylko do 40hz. W moich kolumnach stereo mam 35hz a zamierzam zbudować własny subwoofer z zejściem do 20hz. Posłuchaj na zamkniętych słuchawkach i porównaj z głośnikami. Gdy brakuje zejścia wtedy ledwo słychać najniższą nutkę.
 3. https://www.head-fi.org/threads/comparing-dacs-objectively.771961/page-2 W tym wątku typek zrobił mniej więcej taki test tyle że dla kart dźwiękowych. Porównał tą kartę dźwiękową https://www.schiit-europe.com/index.php/schiit-fulla-2-dac-headphone-amp.html z najdroższym sprzętem jaki miał (3000$) i wynika z tego że nie różnią się niczym i nie warto przepłacać Robił też testy abx i dalej nic. Wyraźne różnice słyszy dopiero przy porównaniach lampowców, a to dlatego że wprowadzają zniekształcenia. Każda lampa ma je unikatowe.
 4. Znacie jakiś sposób by przetestować prędkość wi fi z pc na widowsie do iphone? Chodzi mi taką samą aplikację co w temacie ale działającą na iphone.
 5. Dokładnie ten http://www.orange.pl/kid,4004094945,id,4004094955,title,Orange-FunBox-20-polaczenie-WiFi,helparticle.html Testując wifi używają pc jako serwer to mam 43Mb/s. Internet testowany na pc podłączonym kablem do routera wynosi 32Mb/s lepszego nie dostanę bo światłowodów do domków jeszcze nie podłączają u mnie. A linia telefoniczna niestety stara i monter nie dał rady więcej z niej wycisnąć. Najciekawsze gdy wymienił tylko kabel rj14 na nowy to dostał boosta z 18 na 32. :D Testując prędkość internetu przez wifi za pomocą tego samego telefonu o dziwo nie jestem wstanie osiągnąć owych 32Mb/s. maksymalni około 25~28Mb/s. Zgaduję że to wina większego obciążenia procesora w telefonie. Tak czy inaczej podłączę lepszy router bo od tego wystarczy odejść na parę metrów i już transfer spada do kilku mega.
 6. Mógł by ktoś sprawdzić u siebie prędkość wifi w lg4c? za pomocą tego. https://www.download.net.pl/jak-przetestowac-szybkosc-sieci-wi-fi-za-pomoca-komputera-lub-androida/n/5961/ mi wychodzi maksymalnie 43Mbs ale nie mam pewności czy to jest maksimum routera czy telefonu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.