Jump to content

Anduvir

Użytkownik
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Anduvir's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Wydaje mi się że masz rację bo dokładnie to samo ten RTX robi jak wybudza wbudowany ekran w laptopa.
 2. Dźwięk pojawia się tylko w momentach kiedy na ekranie jest czerń. Na przykład włącza się gra albo GPU wykrywa podłączenie monitora. EDIT: Przy uruchamianiu wygaszonego przez system ekranu jest taka sama sytuacja.
 3. Posiadam monitor AOC Q3279WG5B. Od jakiegoś czasu tylko na nim podczas zmiany rozdzielczości lub uruchamiania się gry układy graficzne piszczą cewkami niemiłosiernie. Wcześniej była to integra która dokonała żywota Radeon HD 3000. Teraz robi tak RTX 3060 (mobilny). Sytuacja nie zdarzała się na GTX 1050Ti oraz Vega 8. Co może być powodem takiego działania?
 4. Chciałbym sprezentować ojcu "nowy" komputer na dzień ojca bo wciąż siedzi na C2Q Q9300. No i tu mam problem. Mam swój stary CPU Ryzen 3 1200 do tego zamówiłem przed chwilą płytę Gigabyte B450M DS3H V2 RAM też kupię jakiś po taniości. Problem pojawia się przy wyborze karty graficznej. To ma być po prostu tani "wyświetlacz ekranu". Jednak wiem że nowe chipsety AMD pod AM4 lubią się gryźć ze starymi kartami np. Radeon HD 7450 nie jest obsługiwany. Dlatego pytam czy ktoś z was wiem może czy połączenie Radeona R5 230/430 albo GF GT 210/310 z chipsetem B450 się powiedzie.
 5. Dysk zapełniony jest w 93% EDIT: Zmniejszyłem zapełnienie do 65%, włączyłem optymalizację w Patriot Tool Box i niestety problem wciąż występuje.
 6. Od pół roku jestem w posiadaniu SSD Patriot Flare 120GB: https://patriotmemory.com/product/flare-solid-state-drives/ Od około dwóch miesięcy zauważyłem, że system potrafi złapać freeze w czasie pracy najczęściej przy większym wykorzystaniu SSD lub HDD (Samsung HD502HJ). Czy możliwe jest, by było to spowodowane uszkodzeniem któregoś z dysków lub kontrolera w nich lub też kontrolera SATA na płycie Gigabyte GA-990FXA-UD3 (rev. 1.0)?
 7. Niestety jest tam Vista 32bit, która nie do końca spełnia moje oczekiwania. W każdym razie nabyłem już system więc temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc.
 8. Zepsuł mi się notebook Asus F200MA (umarła sekcja zasilania po raz drugi) na którym oryginalnie był zainstalowany Windows 10 Home niestety bez żadnego klucza, zwyczajne przypisanie do płyty głównej. Chciałbym przenieść tę licencję na Asus X71Sr którego posiadam. Czy jest to w ogóle możliwe i jeśli tak to w jaki sposób to wykonać?
 9. W ostatnim czasie odkryłem, że mój 4-miesięczny SSD SanDisk ma ogromny zapis NAND (obecnie 62TB) i wartość ta ciągle wzrasta pomimo wyłączonego indeksowania, hybrydowego trybu uśpienia i hybrydowego wyłączania. W ciągu kilku minut CrystalDiskMonitor wyświetlił, że zapis NAND skoczył z 62731GB na 62768GB w trakcie gdy HDTune zarejestrował zapis tylko 234MB. Co może być nie tak? System Windows 10 Home.
×
×
 • Create New...