Jump to content

Anduvir

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Anduvir

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dysk zapełniony jest w 93% EDIT: Zmniejszyłem zapełnienie do 65%, włączyłem optymalizację w Patriot Tool Box i niestety problem wciąż występuje.
 2. Od pół roku jestem w posiadaniu SSD Patriot Flare 120GB: https://patriotmemory.com/product/flare-solid-state-drives/ Od około dwóch miesięcy zauważyłem, że system potrafi złapać freeze w czasie pracy najczęściej przy większym wykorzystaniu SSD lub HDD (Samsung HD502HJ). Czy możliwe jest, by było to spowodowane uszkodzeniem któregoś z dysków lub kontrolera w nich lub też kontrolera SATA na płycie Gigabyte GA-990FXA-UD3 (rev. 1.0)?
 3. Niestety jest tam Vista 32bit, która nie do końca spełnia moje oczekiwania. W każdym razie nabyłem już system więc temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc.
 4. Zepsuł mi się notebook Asus F200MA (umarła sekcja zasilania po raz drugi) na którym oryginalnie był zainstalowany Windows 10 Home niestety bez żadnego klucza, zwyczajne przypisanie do płyty głównej. Chciałbym przenieść tę licencję na Asus X71Sr którego posiadam. Czy jest to w ogóle możliwe i jeśli tak to w jaki sposób to wykonać?
 5. W ostatnim czasie odkryłem, że mój 4-miesięczny SSD SanDisk ma ogromny zapis NAND (obecnie 62TB) i wartość ta ciągle wzrasta pomimo wyłączonego indeksowania, hybrydowego trybu uśpienia i hybrydowego wyłączania. W ciągu kilku minut CrystalDiskMonitor wyświetlił, że zapis NAND skoczył z 62731GB na 62768GB w trakcie gdy HDTune zarejestrował zapis tylko 234MB. Co może być nie tak? System Windows 10 Home.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.