Jump to content

var111

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

var111's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Dzięki za odpowiedź. Ten MSI wygląda całkiem konkretnie, główna różnica to: -lepsza karta graficzna (tutaj pytanie czy różnica pomiędzy GTX 1060, a GTX 970M jest mocno zauważalna? Może jest jakieś porównanie powiedzmy ile klatek będzie w Wiedźminie 3?) -mniej ramu, ale wiadomo, można dokupić. -brak dysku SSD -brak systemu Pytanie czy warto zrezygnować z dysku, systemu, ramu na poczet lepszej karty graficznej? Jeszcze dość istotna kwestia, czym DELL różni się od MSI? Słyszałem, że DELL ma najlepszy serwis wśród producentów? To też istotna dla mnie kwestia. Dzięki!
  2. Proszę też wziąć pod uwagę, że gry oraz filmy w większości wyświetlane byłyby na zewnętrznym monitorze. Dzięki za komentarz.
  3. Witam serdecznie! Zacząłem rozglądać się za nowym laptopem. Sprzęt będzie wykorzystywany do codziennej pracy "przeglądarkowej" - tutaj się nie zmęczy. Kilka razy w tygodniu na pewno chciałbym jakąś nowszą grę uruchomić w zadowalającej konfiguracji. Dodatkowo ma w miarę sprawnie radzić sobie z Sony Vegas. Przez większość czasu obraz będzie wyprowadzony na duży monitor przez HDMI. Pomimo tego, że laptop będzie stał na biurku raczej wolę 15 cali. Laptopa mam możliwość wziąć na raty, interesuje mnie PayU Raty Allegro. Zawsze chciałem mieć Alienware, i wybrałem sobie poniższy model: http://allegro.pl/dell-alienware-15-i7-16gb-256ssd-gtx970-win10pro-i6638414950.html Czy w tych pieniądzach to godne parametry? Dziękuję za wszelkie komentarze. Czołem!
  4. Połączenie ketchupu i musztardy to jest to! Polecam ten styl życia
×
×
  • Create New...