Jump to content

costi

Stały użytkownik
 • Posts

  21518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

costi last won the day on February 5 2015

costi had the most liked content!

1 Follower

About costi

 • Birthday 05/21/1982

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.maleczolgi.blogspot.com
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

26707 profile views

costi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

839

Reputation

 1. Widziałem transmisję z meczu rozgrywanego w ciągu dnia w ostrym słońcu. Różnica między kamerą klasyczną i HDR była gigantyczna, to co na zwykłej kamerze było przepalone niemal do białości, na kamerze HDR miało normalną jasność i wszystkie szczegóły.
 2. Różnica jest ogromna, ale jeszcze na to za wcześnie.
 3. A programy prawidłowo dekodują rozszerzoną przestrzeń barwną? No i czy jakieś ustawienia w systemie tu nie wchodzą i np. soft obcina obraz wyjściowy do przestrzeni kolorów pulpitu?
 4. Bo kabel najczęściej ma tu mało do gadania, jak jest dobrze wykonany to wszystko przeniesie.
 5. Dostajesz dwa zasilacze Gold, układ przełączania bezprzerwowego, hot-swap, soft do monitoringu, 5 lat gwarancji, a całość pasuje do normalnej obudowy. Jak dla mnie cena jest wysoka, ale nie przesadnie. Powiedziałbym wręcz, że jest to stosunkowo niedrogie jak na tego typu rozwiązania.
 6. A zainstalowałeś go prawidłowo? Jest widoczny i zaznaczony na liście modów?
 7. costi

  Civilization VI

  Poczekam na GotY i/lub promocję. Nie ma mowy żebym zapłacił takie pieniądze za wersję PC.
 8. costi

  Deus Ex: Mankind Divided

  A mi się podobało. Fabuła typowa dla Deus Ex, dobrze wprowadzone nowe/stare postacie, powoli pojawia się zarys pierwszego Deusa, ale wystarczająco dużo jest niedopowiedziane, żeby można było poprowadzić historię w różny sposób. Nie zgadzam się z zarzutem co do map - Deus Ex to nie sandbox, oczekiwanie miasta rodem z GTA to nieporozumienie. Za to lokacje oferowały wiele dróg dojścia w różne miejsca, wiele lokacji można było przejść bez żadnego wystrzału. Jednocześnie strategia "na rympał" nie była tak penalizowana jak w Human Revolution. Zakończenie trochę nagłe, przydało by się jeszcze kilka minut podsumowania po samej akcji, przed końcową sceną.
 9. costi

  Fallout 2

  Mistrz, naprawdę.
 10. costi

  Deus Ex: Mankind Divided

  Mechanika nie zmusza bardziej do strzelania - często eliminuję wrogów za pomocą ogłuszania albo z użyciem otoczenia (gaz/prąd). Za to podejście "strzelane" nie jest już tak chamsko penalizowane jak w HR.
 11. Ja nie używam Berserkerów, grzybków ani pożogi i koszę Skellige jak leci. Moja strategia opiera się na wyciąganiu kart z własnej talii - Gaunter O'dim z kompletem cieni, Cerys i tarczowniczki, lekkie drakkary. Do tego krowa i kurczak ;) zostawiające stworka na następną rundę, Yennefer, Villentretermerth (czy jak się go pisze), Elf, Ciri, Geralt, Jaskier, burza, dwa mrozy, dwa manekiny, czyste nieba, rogi dowódcy i coś tam jeszcze jak dopełniacze. Ze zdolnością Cracha wtasowywania discardu do talii takiego O'dima czy drakkary da się odpalić dwa razy z pełnym efektem.
 12. Ja mam problem z kilkoma tekstami (zamiast opisu jest [DEBUG]cośtamcośtam) i jednym golemem pilnującym skarbu (jeszcze w Velen) - stał się niezabijalny, ma pusty pasek życia a biega i atakuje. Okładanie go nic nie daje.
 13. Jeśli na telefonie kliknę w link z powiadomienia o nowym komentarzu, to dostaję komunikat błędu, że strona zawiera pętlę przekierowań. Android 4.4.2, LG G2, najnowsza wersja Chrome.
 14. W dodatku jeszcze większość tych felietonów to są przemyślenia jakby Łukasz właśnie po raz pierwszy internet na oczy widział...
 15. costi

  XCOM 2

  80% to nadal nie 100% ;)
×
×
 • Create New...