Jump to content

kyrt30

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kyrt30

 • Rank
  Newbie
 1. Jak dla mnie nie bardzo, ale nie kolega nie chce się na razie rozstawać z tym laptopem. Jakiś czas temu wymienił dysk na ssd i jest wyraźna poprawa, ale procesor cały czas pracuje na 100% nawet przy przeglądaniu stron internetowych i tu pytanie czy da się wymienić cpu wraz z płytą główną z jakiegoś lepszego modelu, czy pozostaje pogodzić się z wolnym procesorem albo zmienić laptop.
 2. Cześć, mój znajomy ma powyższy laptop z procesorem AMD E1-Series E1-6015. Wiem, że jest on przylutowany, przez co jego wymiana jest praktycznie nieopłacalna. Czy rozwiązaniem byłaby wymiana płyty głównej, z któregoś z wyższych modeli laptopa? Na przykład taka: https://allegro.pl/oferta/hp-255-g6-plyta-glowna-amd-a6-9220-r4-idealna-8630043439
 3. Jeśli by kogoś interesowało, to po oddaniu słuchawek na gwarancję okazało się, że są "nienaprawialne" i zwrócono mi pieniądze.
 4. Dzięki za odpowiedzi, co do kabli to nie zawsze były z nimi problemy, ogólnie różne rzeczy się działy, może dlatego, że to były słuchawki poniżej 50 zł. Poczytam też tego rootblog.pl
 5. Cześć, nie wiem czy dobrze nazwałem temat, ale sprawa jest taka. Mam teraz słuchawki ISK-HP 580 za 79 zł, w których mam problem z kablem. Są to kolejne słuchawki przewodowe, w których coś jest nie tak. I tutaj mam pomysł by kupić słuchawki bezprzewodowe, ale zastanawiam ile by takie kosztowały, żeby jakość dźwięku była chociaż taka sam jak w ISK (dla porównania to są słuchawki na poziomie Superlux HD681).
 6. Dzięki za odpowiedź. Może warto oddać słuchawki do naprawy? Niewielki koszt byłbym wstanie znieść, a samemu to nie mam doświadczenia w takim naprawianiu.
 7. Cześć, słuchawki mam od 8 miesięcy i mam problem z wtykiem tzn. po podłączeniu słychać tylko pogłos z słuchawek. Po pewnym kręceniu wtykiem dźwięk wraca do normy, ale coraz częściej to się powtarza. Problem występuje przy różnych źródłach dźwięku. Czy według Was warto oddać słuchawki w ramach formularzu zwrotu, czy uznają to za zwykłe zużycie (przy cenie słuchawek 79 zł nie wiem czy warto je odsyłać).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.