Jump to content

goral2099

Stały użytkownik
 • Content Count

  791
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

goral2099 last won the day on April 8

goral2099 had the most liked content!

Community Reputation

82 Dobra

About goral2099

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  GD/SZY

Recent Profile Visitors

1619 profile views
 1. Ale to jest jasne przecież. 1 GB to 1000, a 1 GiB to 1024. :) Czemu nadużyciem? Jest prawidłowy. Dany przedrostek ma swoją definicję i wartość. Po to stworzono dodatkowe jednostki.
 2. Bo GB i GiB, czy MB i MiB to nie to samo. Zostało to wyjaśnione wyżej. Żadna zagrywka itp. To inne jednostki po prostu. Stąd różnice.
 3. Maniakalny: A nie miałeś jakiegoś domu kupować? :)
 4. Poczekaj jeszcze chwilkę, wystaw na innych portalach niż olx. Jeżeli to nie przyniesie skutku to jedź z ceną w dół. Tak jak przedpiszcy myślę, że nie jest to towar który znajdzie nabywcę z dnia na dzień, ale w końcu się uda.
 5. Wydaje mi się, że jednak ciut za drogo. Na allegro jest sporo podobnych zestawów poleasingowych w podobnych cenach z roczną lub nawet dwuletnią gwarancją. Twój zestaw jedynie obudową się wyróżnia. A zważywszy na różne gusta może być to zarówno wada jak i zaleta. :)
 6. Za to twoje alter ego wystrzelało się już z minusów na dziś i bezskutecznie próbuje dalej. Chyba czas na kolejne konta. :)
 7. Jeżeli są dla ciebie tak ważne żeby troll-konta zakładać, to nie śmiem prosić nawet o taki zaszczyt. :)
 8. Zależy ile kaski chcesz na to przeznaczyć. Najtaniej będzie kupić zewnętrzny HDD i tam trzymać kopię (druga na HDD w kompie). Nie kupuj dysków używanych jeżeli zależy Ci na danych. Tylko nowe. Nagrywarka też nie jest złym pomysłem, ale jest to chyba mniej wygodne rozwiązanie. Płyty też wieczne nie są... A NAS z RAID 1 to chyba najwygodniejsze i najpewniejsze rozwiązanie. Jeżeli chodzi o chmury, to raz że prywatność, a dwa, że i tam awarie się zdarzają.
 9. Jest tak głupi. W piaskowym temacie też zebrałem minusiki z nowo zarejestrowanego konta i od niego. :)
 10. Czyli żeby dostać kredyt w banku, musisz im udowodnić, że właściwie go nie potrzebujesz.
 11. A to skwierczenie nie dochodzi przypadkiem z okolic matrycy, czy zawiasów? Jak zmienisz kolor tła (tapetę na pulpicie np), to coś się zmienia?
 12. No to możesz celować w RX 570 lub GTX 1060 3GB.
 13. Ile chcesz wydać? Jeżeli masz PSU minimum 450-500W to możesz brać RXa 570/580 4GB. Od 400PLN w górę używki są. W tej cenie nic lepszego chyba nie znajdziesz. No chyba że masz parcie na NV, to GTX970 lub 1060 3GB w okolicach 500-600PLN znajdziesz.
 14. Albo płyta w napędzie optycznym hałasuje? :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.