Jump to content

goral2099

Stały użytkownik
 • Content Count

  788
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

goral2099 last won the day on April 8

goral2099 had the most liked content!

Community Reputation

82 Dobra

About goral2099

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  GD/SZY

Recent Profile Visitors

1567 profile views
 1. To ty wypisujesz bzdety. Prowokujesz. I tyle. Lajki to ostatnia rzecz na której mi zależy. Radzę mu dobrze, żeby sprzedał jak najlepiej. Ty chcesz kupić tanio - ładna pomoc. :D Chcesz to przyjedź. :) Obrażasz ludzi. Nie bezpośrednio, ale obrażasz.
 2. Sam zacząłeś. Szukasz zaczepki, to ją w końcu najdziesz. Oczywiście, że mogę powiedzieć ci to w oczy. BTW - gratuluję udanego życia. ;)
 3. Bujaj się przychlaście. Nabywcę będzie miał jak sprzeda.
 4. Poczekaj jeszcze chwilkę, wystaw na innych portalach niż olx. Jeżeli to nie przyniesie skutku to jedź z ceną w dół. Tak jak przedpiszcy myślę, że nie jest to towar który znajdzie nabywcę z dnia na dzień, ale w końcu się uda.
 5. Wydaje mi się, że jednak ciut za drogo. Na allegro jest sporo podobnych zestawów poleasingowych w podobnych cenach z roczną lub nawet dwuletnią gwarancją. Twój zestaw jedynie obudową się wyróżnia. A zważywszy na różne gusta może być to zarówno wada jak i zaleta. :)
 6. Za to twoje alter ego wystrzelało się już z minusów na dziś i bezskutecznie próbuje dalej. Chyba czas na kolejne konta. :)
 7. Jeżeli są dla ciebie tak ważne żeby troll-konta zakładać, to nie śmiem prosić nawet o taki zaszczyt. :)
 8. Zależy ile kaski chcesz na to przeznaczyć. Najtaniej będzie kupić zewnętrzny HDD i tam trzymać kopię (druga na HDD w kompie). Nie kupuj dysków używanych jeżeli zależy Ci na danych. Tylko nowe. Nagrywarka też nie jest złym pomysłem, ale jest to chyba mniej wygodne rozwiązanie. Płyty też wieczne nie są... A NAS z RAID 1 to chyba najwygodniejsze i najpewniejsze rozwiązanie. Jeżeli chodzi o chmury, to raz że prywatność, a dwa, że i tam awarie się zdarzają.
 9. Jest tak głupi. W piaskowym temacie też zebrałem minusiki z nowo zarejestrowanego konta i od niego. :)
 10. Czyli żeby dostać kredyt w banku, musisz im udowodnić, że właściwie go nie potrzebujesz.
 11. Ale odjechałeś człowieku...odstaw youtuba.
 12. Tjaaaa. Otwórz oczy, zacznij myśleć samododzielnie itp itd. Standardowe teksty fanów teorii spiskowych....macie jakiś podręcznik, czy gotowe skrypty do tego? Na szczęście dostrzegłeś ukrytą prawdę i możesz uratować resztę błądzącą w mroku. Dżizas...
 13. Dajcie spokój. Mam uczulenie na tego tupu rzetelne informacje, pozbawione kontekstu i jakiegokolwiek odniesienia. Półprawdy i manipulacje. Metale ciężkie spadajo z nieba!!!!!1111oneone Cóż...dzień jaj co dzień. :) Jeżeli lubisz rozmawiać o ważnych rzeczach to zmień temat i przestań zajmować się bzdurami z youtuba. No ale Twoja misja oświecenia społeczeństwa idzie dobrze - w końcu parę osób pochyliło się nad tematem. Możesz być z siebie dumny. :)
 14. A to skwierczenie nie dochodzi przypadkiem z okolic matrycy, czy zawiasów? Jak zmienisz kolor tła (tapetę na pulpicie np), to coś się zmienia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.