Jump to content

msi254

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About msi254

 • Rank
  Newbie
 1. Witam mam pewien problem z pamięcią ram w laptopie Toshiba Satellite L300-11G. Na stronie producenta jest napisane, iż obsługuje on max. 2 GB pamięci fizycznej. Jakiś czas temu postanowiłem rozbudować o dodatkową kość 1 GB (używana kupiona na allegro za nieduże pieniądze). Obie kości sprawdzone, są sprawne. Kość Samsung i Hynix włożone do obydwu slotów, system uruchamia się wykrywa tylko 1024 MB. Slot nr 1, system uruchamia się na kości Samsung oraz Hynix. Slot nr 2, słychać rozruch jednak cały czas czarny ekran sprawdzone na kości Samsung i Hynix. Laptop mam prawie 8 lat, oddanie go do wyspecjalizowanego serwisu w celu diagnozy może być nieopłacalne. Co jeszcze mogę sprawdzić, zrobić samemu ? Specyfikacja: link
 2. Faktycznie dużo lepsze parametry, póki co musi mi wystarczyć to co mam.
 3. Powtórzyłem testy. Znając model mojego laptopa Toshiba l300 na którym wykonałem test, jak oceniasz mojego pendrive ADATA S102 ?
 4. Ostatnio dokonałem zakupu pendrive ADATA S102 32 GB. Na stronie producenta jest napisane o parametrach rzędu 100 MB/s odczyt i 50 MB/s zapis dane podane dla USB 3.0. Jak je odnieść do USB 2.0 ? U mnie podczas kopiowania z HDD na pendrive prędkości ok. 12-15 MB/s. Dorzucam jeszcze zrzuty programów, skąd takie różnice ?
 5. Witam, jestem posiadaczem poczciwego już laptopa Toshiba Satellite l300 w którym jest zamontowany dysk twardy Seagate ST9160412AS. Czy ewentualna wymiana dysku na SSD spowoduje znaczący spadek czasu uruchamiania systemu operacyjnego oraz wydajności. Czy ma to jakikolwiek sens? Co ewentualnie kupić aby płyta główna sprostała mojemu nowemu zakupowi. Pojemność dysku max 120 GB. Najbardziej znaczącym czynnikiem będzie stosunek ceny do wydajności. Z moim laptopem nic się nie dzieje i nie zamierzam go zmieniać. Chciałbym upewnić się czy nie będą to wyrzucone pieniądze w błoto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.