Jump to content

rdzawy intel guj

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-26 Zła

About rdzawy intel guj

 • Rank
  Banned
 1. Wymiana procka.tu daje wysoki priorytet. Wymiana procka.tu daje wysoki priorytet.
 2. Chłopie. Jaki płynny upgrade ? Nonsens. Potok robisz upgrade aby poczuć roznice. Wydasz kasę i tak czy tak a efekt kopa w dupę po włączeniu kompa nie będzie odczuwalny. Takz na dziś polecam płytę ramy wystawić na sprzedaż. Proca inteloskie na złom. Zakup płytę od Asusa polecam i ryzena oczywiście. Ram od corsaira vengeance lpx jakiś pod 3000mhz i wyjdziesz z jaskini. Pozdrawiam .
 3. "Rozważam czy włożyć u niej g..." "W przypadku gdybym włożył do niej mojego procka u siebie bardzo kusi mnie ..." Proszę cię trochę finezji w budowie zdań bo nie mogłem się nie śmiać czytając cię . Do rzeczy teraz. Bierz ryzena bez zastanowienia. W tej cenie taka wydajność Marka klasa lut pod czapka wykonanie... To dają za bezcen. Sam bym kupił po kilka tych procow i powiesił je jak trofeum na półce. I patrzył na nie z dumą godzinami. Gdyby tylko budżet pozwolił.
 4. Ja kupiłem wszystko oparte o ryzena za ponad 4k. Począwszy od obudowy przez płytę główną ramy dyski do monitora i klawiatury kończąc. Więc ty za 3k przechodząc na czerwoną stronę mocy zmieścisz się z palcem w d... I jeszcze na dobrą bułkę ci zostanie
 5. Ram masło wpływa na gry. Iluzorycznie. Jakby s wymienił proca na coś ze stajni AMD to byś dostał kopyto. I5 2500 ? No proszę cię. Przepraszam ale miejsce tego proca jest w muzeum a nie w 2017 roku..
 6. Ryzen 3 1400 700zl . Płyta b350 400 zł. Ram 16gb 3000mhz 500zl. Sprzedaj tamto inteloskie dziadostwo poki jeszcze są chętni i masz lepsza kartę za friko
 7. Jasne że Ryzen. Gry to tylko tandetna rozrywka dla ubogich. Wszędzie indziej wielowątkowość z elementami sztucznej inteligencji z Ryzen a jest jak miód na proca.
 8. Wejdz na stronę Asusa wyszukaj płytę b350. Niedawno Agesa weszła i bez roblemu zyskałem kilkaset MHz taktowania. A dosłownie na dniach aktualizacja sprzętu kompatybilnego.
 9. Chłopie. Tylko Ryzen. Jak chcesz mieć tylko kilka dosłownie kilka klatek więcej w grze które cię zbawia a do reszty zastosowań kompa mieć prawię 2 razy mniej wydajnego proca. To wtedy bez wąchania burz Inte. Twoja Kasa twój wybór. Czy wyrzucisz ja w błoto czy dokonasz rozsądnego wyboru
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.