Jump to content

Matysh

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Matysh

 • Rank
  Newbie
 1. Urządzenie wielofunkcyjne jest w pełni sprawne. Podpiąłem je pod stacjonarkę z win 7 x64 ultimate i do portu USB 2.0, i wszystko działało, mogłem drukować, kopiować oraz skanować. Poradziłem sobie z wejściem do biosu w laptopie, jednak można jedynie wszystkie porty USB 3.0 włączyć i wyłączyć, nie ma możliwości zmiany prędkości, parametrów. Nie mam już pomysłów, jak sprawić, żeby urządzenie chciało współpracować z Dellem Inspiron 7567.
 2. Witam, mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym HP LaserJet Pro MFP M26a. Drukowanie i kserowanie działa, jednak skanowanie już nie. Urządzenie podłączone jest kablem Hi Speed USB 2.0 do laptopa Dell Inspiron 7567 (posiada on 3 porty USB 3.0). Kiedy włączam program ''HP Scan'' po chwili dostaję informację, że nie można nawiązać komunikacji ze skanerem, gdy próbuję skanować za pomocą ''Skanowanie Windows'', otrzymuję informację, aby podłączyć skaner. Wszystkie trzy funkcje opierają się na połączeniu usb, jednak dwie działają (druk i ksero), a jedna nie (skanowanie). Próbowałem już korzystać z '' HP Print and Scan Doctor'', jednak nic to nie dało. Posiadam system Windows 10 Home 64 bit oraz najnowsze sterowniki. Proszę o pomoc !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.