Jump to content

RexTyran

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About RexTyran

 • Rank
  Newbie
 1. ok naprawiłem sobie wariaciki jeżeli ktoś ma podobny program to rozwiązanie : 1) zamknij wszystkie działające aplikacje, które obsługują nvidię w menedżerze zadań (wszystko, co mówi Nvidia) 2) przejdź do programu "C: \ Program Files \ NVIDIA Corporation" i ręcznie usuń folder (jezeli bedziesz mial problem z usunieciem folderu to zmien mu nazwe i zresetuj pc 3) zainstaluj swieza instalke ze strony nvidia i to na tyle ;)
 2. Witam Dziś dokonałem dość dużo ważących aktualizacji systemu windows 10 ( jesiennych) po uruchomieniu PC zorientowałem się że GeForce Experience nie wyświetla zawartości oprogramowania w zamian ukazuje ciemne tło.. kursor myszki jednak wyczuwa w tym oknie opcje do wybrania, ale ich nie widać. wina nie leży chyba jednak po stronie oprogramowania bo celowo odinstalowałem je i ponownie pobralem ze strony oficjalnej nvidia i nadal to samo , ma ktoś jakieś pomysły na rozwiazanie problemu ? a tak swoją drogą to ta aktualizacja dość dziwna że stworzyła folder jako stary system gotowy do usuniecia ktora zajmuje 8 GB
 3. planeta ryba nie oddycha

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.