Jump to content

Gregorlus

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Gregorlus

 • Rank
  Newbie
 1. Minęło prawie 5 miesięcy od założenia przeze mnie tematu. Zwiększyłem budżet do 4000zł. Chyba aktualnie ceny kart graficznych już się stabilizują, ale nadal są wyższe niż w poprzednim roku? Co można by sklecić w tym momencie za 4k? Może być trochę drożej jeżeli będzie to opłacalne. Liczę na pomoc :)
 2. Wracam po prawie 3 miesiącach. Jak aktualnie wygląda sytuacja z cenami? Bo coś mi się obiło o uszy, że zaczęły trochę spadać ceny kart graficznych.
 3. Podpowiedziałby ktoś, które rozwiązanie byłoby rozsądniejsze?:)
 4. Czym spowodowany tak mocny zasilacz? Z tego co oglądałem propozycję różnych zestawów to raczej zasilacz do 500W.
 5. Kupić wszystkie elementy tak żeby były gotowe na dobrą kartę graficzną i dokupić ją później, a w do tego czasu pracować na zintegrowanej czy wstrzymać się i kupić całość jak ceny się ustabilizują?
 6. Rozumiem, że aktualnie jest jakiś okres, w którym karty graficzne mocno poszły w górę? Długo już to trwa? :)
 7. Witam. Chce kupić komputer mieszcząc się w kwocie około 4000zł, który głównie będzie służył do pracy - programowanie. Ponadto chciałbym, aby można było czasami wykorzystać go do gier. Nie mam na myśli tutaj grania w najnowsze tytuły z najwyższymi detalami graficznymi. Myślę, że jeżeli udałoby się płynnie zagrać w GTA V, Wiedźmina 3 z dobrymi ustawieniami grafiki byłoby okej :) Jeżeli chodzi o programowanie to teoretycznie nie ma tutaj dużych wymagań, ponieważ programowanie nie jest zbyt wymagające, jednak wszelkie udogodnienia są mile widziane, czyli szybkość pracy komputera. Głównie prog
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.