Jump to content

MoloPL

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MoloPL

 • Rank
  Newbie
 1. Trudno też coś napiszę. Ekspres DeLonghi Magnifica S. Kawy na ogół kupuję z xcafe.pl (z okolic dawnego miejsca zamieszkania) testowałem ichni mujares czy jak to tam jest ale mi osobiście nie podszedł, ale inne całkiem całkiem. Przechodziłem też przez biedronkowe i marketowki ale to ślepy traf. Raczej 100% arabika. Nie zapominajmy, że każdy ma inne ppćzucie smaku.
 2. W dcp-j105 brakuje mi automatycznego drukowania dwustronnego. Poza tym jest miła, lecz jak rzadko będziesz z niej korzystał to i tak musi być podpięta pod zasilanie żeby co jakiś czas czyściwa sobie głowicę. Koszt wydruku w miarę tani nawet licząc deklarowane strony przez pół a wifi cud miód i orzeszki. Nie wiem jak nie mogą wszystkie drukarki posiadać takiej funkcji
 3. Dcp j-105. Kupiłem 2-3 lata temu niestety cena 200 więcej niż Twój limit. Dopiero teraz zaczyna mi się kończyć tusz czarny a w międzyczasie zużyłem jakieś 4.5 ryzy papieru. Warunek drukarka musi być cały czas podpięta pod zasilanie. Jak się przeprowadziłem i z 2-3 miesiące stała dołączona to troszkę przyschła ale czyszczenie automatyczne poradzilo sobie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.