Jump to content

kwasowsky

Stały użytkownik
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kwasowsky last won the day on March 6 2018

kwasowsky had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kwasowsky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Żaden problem zmienić monetę co z resztą się powinno już dawno temu zrobić. GRLC już jakiś czas temu chyba nie był opłacalny do kopania. Przynajmniej nie na tyle co inne monety. https://www.crypto-coinz.net/crypto-calculator/
 2. Mówiłem o PLN. Widzę właśnie, że lecimy w dół ale pewnie do 20k maksymalnie. Jestem ciekawy ile minie zanim zacznie rosnąć i ile. Ale to wiadomo, że każdy by to chciał wiedzieć.
 3. Jakie są Wasze predykcje do co kursu BTC w najbliższych dniach/tygodniach w kwietniu? Jest szansa, że wskoczy blisko 30k?
 4. Edytowałem post więc możesz zobaczyć jakie to są dokładnie karty. 1080'tki dojdą na początku kwietnia gdzieś szóstego czy siódmego. Są to całkowicie nowe karty i nie wiem jeszcze ile za nie chcę ale na pewno nie poniżej 2000. Pewnie gdzieś 2500 bo to i tak będzie najtaniej na Allegro. 1080 Ti może i są używane pare tygodni ale gwarancja też będzie liczona dopiero od początku kwietnia. Też chcę ponad 4000 wziąć bo najtańsza nowa kosztuje 4,5k na Allegro. Reszta to półroczne używki. Moje mają 3 tygodnie z pełną 3 letnią gwarancją. Tak czy inaczej jak ktoś będzie zainteresowany to dopiero z nim się będę targował. :)
 5. Ja będę sprzedawał w tym tygodniu pewnie wszystkie karty jakie mam i jakie do mnie przyjdą. Więc jakby ktoś był zainteresowany kartami z pełną 3-letnią gwarancją licząc od jutra (nowa faktura) to zapraszam. ;) 3 x MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X 11GB 2 x EVGA GeForce GTX 1080 SC GAMING
 6. Macie może problem z portfelem? Mam od wczoraj cały czas synchronizing (4 tx behind) i nie mogę podpisać żadnej transakcji.
 7. Masz rację. W końcu sam obserwuje jednak codziennie kurs. Ale sprzedałem bo przygotowuje się do wypłaty bo potrzebuję trochę kasy i chciałem sprzedać póki BTC kosztuje ponad 30k.
 8. 1,15 zł dziennie. No troszkę się nie opłaca. :D
 9. A co myślicie o Lizus (LIZ) na algorytmie Skein? Według kalkulatora jest obecnie na moich kartach o 40% więcej zysku.
 10. Jednak sprzedałem bo spadało. Sprzedałem za ok. 21 gr. Ktoś próbował może coś innego w ostatnim czasie z dobrym rezultatem i się nie pochwalił na forum? ;)
 11. Mam trochę GRLC, koło 3k. Jak myślicie, wzrośnie do 0,30 gr czy lepiej sprzedać teraz zanim znowu spadnie do 0,15 gr? Sprzedałem swoje BTCP, żeby kupić GRLC jak było po 0,18 gr
 12. Nie aż tak i nie pierwsza bańka. Nie martwię się o kurs BTC ale do różnych shitcoinów mam pewien dystans. Ogólnie zainwestowałem w 4 x 1080Ti, które muszą mi przynosić zysk 1k miesięcznie, żeby było to dla mnie opłacalne. Dlatego też zastanawiam się czy sprzedawać karty w kwietniu czy jednak coś z tego będzie. Co radzicie?
 13. Ja rozumiem, że rynek krypto jest niestabilny, ale.. Co się do cholery dzieje? GRLC po 0,16 gr.. Wszystko spadło. BTCP to już tak spadło, że nawet "nie ma co strzępić ryja".
 14. No właśnie miałem pisać, że chyba warto zaczynać wydobycie. :D
×
×
 • Create New...