Jump to content

damian2502

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About damian2502

 • Rank
  Newbie
 1. Dzięki wielkie za filmik. Nie wiedziałem, że różnica jest aż tak mała (przynajmniej na tym co oglądałem było to max 10% różnicy).
 2. Dzięki. Znaczy, miałem na myśli to, że mam komputer z 2011 i trzeba by wymienić procka, płytę i RAM. Póki co do grania wystarcza i zastanawiam się czy jest sens kupić teraz SSDka na SATĘ za 300zł (500GB) , czy zbierać na większy upgrade. Wiem, że z NVMe wszystko będzie szybsze, ale pytanie czy w moim przypadku to gra warta świeczki, bo mnie nie zaboli to czy gra się wczyta w 5 sekund czy w 25, gdy będzie to robiła raz na godzinę czy rzadziej. Chodzi mi o ogólne odczucia osób, które przesiadły się z SATY na NVMe czy ten upgrade jest jakoś bardzo widoczny.
 3. Witam. Zastanawiam się nad kupnem drugiego SSDka. Wiem, że M.2 od SATA są mniej więcej 7 razy szybsze, ale wymagają wymiany połowy komputera. Czy podczas grania ta różnica jest aż tak odczuwalna, czy to większości przypadków po prostu kilka zmarnowanych sekund? Dziękuję za odpowiedzi.
 4. Witam. Proszę o pomoc w wyborze. Składam komputer, z Ryzenem 2600 albo 1700, 16GB RAMU 3000/3200 Mhz i monitorem Full HD ultrawide. Z początku myślałem o GTX 2060, ale gdy zobaczyłem promocję na X-Komie, zacząłem się wahać czy przy tym procesorze jest sens kupować taką kartę za 1500 + do tego zestawu. skoro i tak nie obchodzi mnie więcej jak 60/75 FPSów, a dwie pozostałe można dorwać za 900/1000 zł. No i jeżeli nie ma sensu dopłacać, to lepiej 1660 ti czy rx 590? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
 5. Witam. Po 7 latach chciałbym podkręcić wreszcie swój procesor. Mam nadzieję na 4.5 Ghz, ale to się zobaczy w trakcie. I mam problem z wyborem chłodzenia. Czytałem sporo testów itp ale ciężko wyciągnąć wnioski, ponieważ wyniki są... dziwne, tzn w jednym teście różnica wynosi 2 stopnie, a w innym, ale podobnym- 7. Tak więc mam nadzieje, że mnie oswiecicie. Tak wiec, na początku myślałem nad Fera 3 za 100zł. Ale nie mam pewności czy wystarczy. Więc zacząłem rozważać też Fortisa 3 za 150. Ale tutaj do gry wchodzą te dziwne testy, więc myślę teraz też nad Grandisem 2. Za 175 zł. Ogólnie chciałbym wydać jak najmniej a by było wystarczająco dobrze dlatego proszę Was o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.