Skocz do zawartości

Lemur80

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lemur80

 • Ranga
  Początkujący uczestnik
 1. Problem udało się rozwiązać: https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/678680/error-a-required-privilege-is-not-held-by-the-client-spyhunter-effect/?p=4508934
 2. Przy deinstalacji Spyhuntera zadziało się prawdopodobnie to: https://www.enigmasoftware.com/support/use-spyhunter-system-file-protection/ Nie mam pewności, ale jest to jakiś trop: Jest coś takiego jak LSP fix, ale dotyczy połączeń internetowych... Na stronie Enigma Software (producent Spyhuntera), nie znalazłem rozwiązania dotyczącego komunikatu "Klient nie ma wymaganych uprawnień". Na samym dole tej strony: https://www.enigmasoftware.com/support/common-problems-after-spyhunter-removes-infection/ ...znajduje się informacja o rozwiązaniu problemu z brakiem możliwości uruchomienia pliku wykonywalnego, ale chodzi o inny komunikat, więc to też nie to. Może jednak ktoś, coś?:-)
 3. Cześć, To mój pierwszy post, mam problem z uprawnieniami i uruchamianiem plików wykonywalnych. Liczę na Waszą pomoc:-) Problem zaczął się od deinstalacji Spyhuntera. Program przy deinstalacji "zimmunizował zagrożenia" używając prawdopodobnie swoich ustawień i wykorzystując UAC (przynajmniej tak mi się wydaje). Teraz, przy próbie uruchomienia prawie każdego pliku wykonywalnego pojawia się komunikat taki jak w załączniku ("A required privilege is not held by the client"). Próbowałem, zgodnie z tą instrukcją: https://answers.micr...78-8866b2080460 ... dodać pełne uprawnienia, nowo stworzonej grupie (C: > Properties > Group or user names > Edit > Add > Everyone > Full Control). Nic to nie dało. Próbowałem także (zgodnie z instrukcją) wyłączyć UAC przez msconfig. Wyłączenie UAC ("0"), odbyło się bez problemu, ale nie miało to żadnego efektu, a ustawienia UAC nie są zapamiętywane po reboocie. Dzięki innej stronie: https://appuals.com/...ent-0x80070522/ Skorzystałem z metody 3, 4 i 5. W przypadku metody 5 i próby zapisania przywilejów dla "Authenticated Users", pojawił się komunikat o błędzie (załącznik). Metody 3 i 4 nie dały pozytywnego rezultatu. Proszę o pomoc.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.