Jump to content

Yeamik

Stały użytkownik
 • Content Count

  812
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Yeamik last won the day on December 13 2011

Yeamik had the most liked content!

Community Reputation

76 Dobra

About Yeamik

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. http://news.money.pl/artykul/kwoty;dla;kobiet;w;radach;nadzorczych;wielkie;kontrowersje,9,0,1183753.html Wygląda na to, że dla cywilizacji europejskiej już nie ma ratunku.
 2. Pomimo, że cytowałem Twoją wypowiedź to nie odnosiła się ona bezpośrednio do Ciebie :). Planem tego nie można nazwać, ale z pewnością jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Kolegom Grekom tylko trochę obecnie panujący, na polecenie Pani Kanclerz przykręcili kurek z socjalem i już mają na ulicach regularne mniejsze lub większe awantury. Giną nawet ludzie. Na prawdę źle to może dopiero być jak się tusz do drukarek w EBC skończy, albo jak Chińczycy wreszcie powiedzą "dość" i w rozliczeniu przestaną przyjmować ten kolorowy papier.
 3. Szkoda tylko, że przy realizacji tego scenariusza spłonie zapewne pół Paryża za sprawą rozwścieczonych wszelkiej maści emigrantów, gdy sie ojro na zasiłki skończy w budżecie. Zamieszki z 2005 roku to przy tym będzie dziecinna zabawa.
 4. Ten człowiek o holendersko brzmiącym nazwisku sciągnię Francję na sam dół, z podobną prędkością jak Felix Baumgartner w swoim skoku. W tym kraju zostaną tylko kolorowi emigranci i urzędnicy. Należy brać przykład ze sceptytyzmu i rozwagi Camerona, może daleko jeszcze do ideału, ale przynajmniej stara się dbać o interesy swojego kraju. Nasz premier jak widać potrafi wyłącznie pożyczać, bądź RZĄDAĆ od takich krajów jak Wielka Brytania dotacji (nawiązanie do ostatniego szczytu UE). Interesująca wydaje się być też zapowiedź rospisania jesienią 2014 roku referendum o niepodległość Szkocji. Wydaje się, że nastroje są mocno niepodległościowe, i Szkotom, ani zwierzchnictwo Londynu, ani Brukseli (wzorem Szwajcarii i Norwegii) nie jest do szczęścia potrzebne.
 5. Jak już wrócisz z tej Kanady, możemy liczyć na jakieś małe "sprawozdanie"? Jestem bardzo ciekawy opinii na temat tego kraju od każdej osoby z pierwszej ręki, odczucia, ciekawostki itp. Będę wdzięczny jeśli to możliwe :) Wczoraj była mega burza, a dzisiaj już upał, więc teraz prawie klimat równikowy za oknem, można się rozpłynąć. Południowa Polska. Fajnie się tego posta będzie czytać w zimie jak dowali -20C :P
 6. Kolejny wpis "Miss world trolling&hejter 2012" http://www.debbieschlussel.com/50359/cyberpogrom-from-poland-why-debbieschlussel-com-was-down-3-days/#comments To tak jakby przywalić śpiącemu tygrysowi patykiem w głowe i się dziwić, że nas zaczął gonić i chce zerzreć. Tacy ludzie jak ta kobieta muszą sobie wreszcie uświadomić, że internet to nie jest zabawka, tym bardziej jeśli zamieszcza się w nim treści nawołujące do pogardy dla CAŁEGO narodu i fałszujące historię, w dotatku firmując to jeszcze swoim nazwiskiem. W żadnym stopniu nie popieram tych wpisów pod jej adresem, bo daje jej to tylko satysfakcje i motywację do dalszego działania, i nie powinniśmy się dać zniżyć do takiego poziomu dyskusji. Tylko, że na każdego cwaniaka kiedyś znajdzie się większy cwaniak, tym bardziej że Polacy nie są jej jedynymi "ulubieńcami" i również okazuje wiele empatii ludności zamieszkującej Bliski Wschód, z tym że oni już niekoniecznie mogą się okazać tylko mocni w gębie (jak większość dodających komentarze na jej blogu). Jeden z lepszych komentarzy: Choć już tak trochę abstraciach!ąc od tego tematu to życzyłbym sobie, żeby Polacy choć w 50% mieli takie poczucie wspólnoty i patriotyzmu jak często pogardliwie przez nas określani (czasami nawet słusznie) mieszkańcy USA. Kto widział jak obchodzone tam są uroczystości państwowe, albo z jakim szacunkiem traktuje się wojskowych i weteranów wojennych (pomijając już słuszność prowadzenia tych "misji zagranicznych") to wie o czym mówię.
 7. "Polskich obozów zagłady" ciąg dalszy:* http://www.debbieschlussel.com/50114/poles-were-complicit-in-holocaust-outrage-over-obama-gaffe-is-fraudulent-ignorant/ Bełkot po prostu, i jeszcze to zestawienie naszego godła, Orła Białego na równi ze swastyką... Niektórzy nie powinni mieć dostępu do możliwości wypowiedzi publicznych. I ta "osoba" w dodatku pracuje dla m.in. New York Post, The Wall Street Journal czy The Washington Times. Pewnego dnia to się na prawde okaże, że to Polacy w Gliwicach w 1939 wywołali wojnę. *strona może chwilowo nie działać, bo podobno szykują DDoS'a. Edit: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kontrowersyjne-slowa-o-polsce-niecodzienna-reakcja,1,5154270,wiadomosc.html
 8. http://www.youtube.com/watch?v=CrHoVxWdGzo&feature=relmfu Tak oglądam i sobie myśle - szkoda, że taki kiczowaty ten teledysk, ale od 0:55 min poległem :lol2: Udało im się to. A dla minusujących: http-~~-//www.youtube.com/watch?v=LBduNcf1eQc :D
 9. Pomijająć już to co się na tym odcinku A4 od otwarcia bramek wyprawia, to i tak wcześniej z moich obserwacji wynika, że kto miał dobre auto to i tak cisnął sporo ponad prędkość przepisową i policji się nie obawiał.
 10. Opolskie: karetki sforsowały bramkę na autostradzie A4 - Onet Wiadomości I tak trzymać. Na tą głupote nie ma innej rady, a tym którzy za tą sytuację odpowiadają to bym bramki do sracza zamontował.
 11. Korki na autostradzie A4. Kierowcy tracą cierpliwość - Onet Wiadomości Mówiłem, że tak będzie. Brawa! Brawa! Ministrowi kwiaty, a wszystkim w GDDKiA wysokie premie! A co! To również świetna akcja marketingowa naszego kraju dla gości z zagranicy na Euro, stojąc w tych kilometrowych korkach będą mieli okazje podziwiać piękne polskie krajobrazy i nawiązywać znajomości z tubylcami ucząc się powszechnie używanych przez naszych kierowców zwrotów. Z pewnością w przyszłości chętnie będą odwiedzać Polskę. A jednak.
 12. Gorzej jak masz korek przed bramkami na kilometr :lol: a uwierz mi, już taką sytuację pod Krakowem widziałem.
 13. Z doświadczenia na innych bramkach, to muszę powiedzieć, że z wydawaniem reszty to im w miarę sprawnie idzie. Problem jest w godzinach szczytu jak się roboią sznury kolejek, bo ilość bramek nierównomierna do natężenia ruchu. Na tym odcinku zapewne będzie to samo.
 14. Normalnie działa, pierwsze bramki masz na wylocie z Wrocławia w stronę Opola, 10 gr za kilometr podobno ma być.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.